Корону і титул «Міс Українська Діаспора 2013» здобула Соломія Крунь родом з міста Чортків Тернопільської області, яка живе в Чикаго. Про це інформують організатор конкурсу.

Першою віце-міс стала Оксана Ковальчук з Житомира, другою віце-міс – Оксана Шараневич (Костопіль/Клівленд), яка до того ж виборола титул Міс Глядацьких Симпатій. А стрічку Міс фото отримала Анна Мороз родом з Дніпродзержинська.

Нагадаємо, 20 жовтня в Чикаго відбувся фінал конкурсу Міс Українська Діаспора 2013.

У конкурсі взяли участь 18 красунь українського походження з багатьох штатів Америки, вболівати за яких прийшло більше тисячі глядачів.

Обирало найгарніших українок світу журі у складі 12 осіб, серед яких були, зокрема, Саванна Тігарден – Міс Чикаго 2013 (Міс Америка), українка Наталі Мартінез – зіркова телеведуча каналу NBC Chicago, українка Іванна Річардсон – друга віце-Міс Чикаго 1962 року та інші.

За результатами голосування переможниця конкурсу Соломія Крунь отримала одразу два титули – Міс Українське Чикаго та Міс Українська Діаспора 2013. Проте корону найкрасивішої українки Чикаго, Соломія вирішила подарувати іншій конкурсантці – Анастасії Радюшиній з Чикаго.Фіналістки конкурсу отримали діамантові прикраси, а головним подарунком для переможниці Соломії Крунь став авіаквиток на подорож в Україну.

«Всі переживання позаду… І красива корона «Міс українська діаспора» переливається під променями сонця у моїй кімнаті! Я впевнена, що це не лише моя заслуга, а кожного, хто своїми теплими словами або голосами намагався підтримати мене. Я не розуміла до кінця, що відбувається зі мною на сцені. А квиток на Україну в якості подарунка просто приголомшив мене! Дякую всім, хто вірив у мене! Дякую своїм друзям і близьким! Особливе дякую моїм батькам, що переживали за мене більше, ніж я сама за себе! Я відчувала через тисячі кілометрів стук їхніх сердець! Дякую організаторам, які доклали колосальних зусиль, щоб влаштувати свято! А також дякую вам, дівчата-учасниці! Це було честю познайомитися з вами і брати участь в цьому чудовому заході», – поділилась своїми першими емоціями переможниця конкурсу Міс Українська Діаспора 2013.

За словами журі, Соломія вразила їх своєю граційністю та елегантністю, своїм талантом танцювати, а ще тим, що у розповіді про себе красуня зазначила: «Прагну бути хорошою людиною з великим і гарячим серцем. Я люблю правду, стараюся бути чесною з людьми та з собою. Вважаю, що кожна людина покликана у світ для досягнення особливої мети. Я маю все, що люблю, бо люблю все, що маю».

Соломія Крунь приїхала у США відносно недавно та готується стати студенткою одного з Чиказьких коледжів, мріє отримати медичну і юридичну освіту. А її найближча родина живе у місті Чортків на Тернопільщині.У рамках конкурсу також відбувалося Інтернет-голосування, за результатами якого Міс глядацьких симпатій серед українок діаспори стала Оксана Шараневич.

У рамках конкурсу також відбувалося Інтернет-голосування, за результатами якого Міс глядацьких симпатій серед українок діаспори стала Оксана Шараневич.