Фотокореспондент  газети «Голос народу» Орест Лижечка, член Національної спілки фотохудожників України і член Національної спілки журналістів України не потребує особливої атестації. За плечима митця вже є серйозні здобутки, про це, зокрема, засвідчують численні публікації про його бурхливу творчість в українських та закордонних ЗМІ, персональні виставки у виставкових залах.

Його душа завжди тягнеться до краси і гармонії навколишнього світу. Митець захоплює своїм ясним розумом, невичерпним оптимізмом, жертовною любов’ю і віданністю високому мистецтву. Творчий стиль Ореста Лижечки зримо відповідає його характеру, стилю життя, внутрішній сутності. Роботи фотохудожника зачаровують тихою елегійністю і спокійною світлою вмиротвореністю, бо вони створені його добрим серцем.

Багато добрих слів ще можна сказати про Ореста Лижечку, який знайшов свою неповторну мову, трепетну образність, вишукану насичену гаму, свою стежку у велике мистецтво.

«Золота Пектораль», журналістська спільнота Тернопільщини, фотохудожники, чортківчани вітають Ореста Лижечка з ювілеєм.

Зичимо Тобі здоров’я, багато років життя, творчого неспокою, наснаги, сонця, тепла, достатку,  Дорогий Колего і Побратиме!