Понад 10 разів переносили судові засідання у суді першої інстанції, та вже чотири рази переносять у апеляційному суді засідання у справі про смертельну аварію на Чортківщині, що трапилось у серпні 2011 року.

У тій аварії загинуло два жителі Чортківського району.

Винуватець аварії і досі на волі. У грудні 2013 року суд першої інстанції виніс вирок, яким засудив його до семи років тюрми. Таке рішення  оскаржують в апеляційному суді усі учасники судового процесу. Зокрема, винуватець стверджує, що вирок — засуровий, необ’єктивний, постраждалі — за смерть двох хлопців семи років — замало. Тим більше, що засуджений так і не визнав своєї вини.

Про цю справу RIA писала у статтях “Верніть мені сина, тоді не матиму претензій”, “RIA допомогла читачам”, “Винуватець аварії стверджує — загиблий їхав без світла і не гальмував” та ін. Чергове засідання у апеляційному суді було призначене на четвер, 3 квітня.

– Ну, от що тут будеш казати, – каже мама загиблого Андрія, Ірина Солонинка після оголошення про перенесення засідання. – Ніби все законно. Перші два рази нашому захиснику не вдалось приїхати, третій — адвокату Багрія, тепер — прокурору. Сил вже нема, але що зробиш.

Про перенесення засідання заявив  клопотання представник прокуратури. Мовляв, прокурор, що вів справу, у відрядженні до 12 квітня, а іншому працівнику — потрібен час на ознайомлення. Після обговорення суд запропонував — 9 квітня.

– Такий термін — достатній для того, щоб вивчити справу, – підсумував головуючий суддя. – А то справа вже починає набувати якогось неправильного “наповнення”.

http://te.20minut.ua/