Більше двох років тривала судова тяганина, в якій винуватець смертельної аварії на Чортківщині Орест Багрій намагався добитися відміни покарання – 7 років позбавлення волі. Та Феміда вирішила інакше – вину його було доведено в суді, апеляційний суд залишив покарання без змін

ДТП, в якій водій мікроавтобуса “Mercedes-Benz” виїхав на смугу зустрічного руху, де зіткнувся з автомобілем “ВАЗ-2115″, трапилась в серпні 2011-го року. Медики, які приїхали на виклик лише констатували смерть водія та пасажира легківки – жителів Чортківського району, адже травми, які вони отримали внаслідок аварії, були несумісні з життям. Попри те, своєї вини у скоєному водій мікроавтобуса не вбачав навіть після вироку суду. Він всіляко намагався довести, що виїхав на смугу зустрічного руху, бо об’їжджав велосипедиста (якого так і не знайшли за два роки) та тому, що водій легківки їхав їз виключеними фарами.

– За смертельне ДТП, що трапилась поблизку села Товстеньке на Чортківщині, винуватцю доведеться сім років провести у в’язниці, – розповідають у СЗГ УМВСУ в Тернопільській області. – Апеляційний суд Тернопільської області залишив без змін покарання винуватцеві смертельної ДТП, яке йому призначив суд першої інстанції.