Народний депутат України Іван Стойко постійно працює на своєму окрузі, зустрічаючись та спілкуючись із виборцями. Минулого тижня він побував у Нагірянці та Білобожниці, що на Чортківщині, у селах Ланівці та Іване-Пусте Борщівського району та Лисівцях і Новосілці Заліщицького району.

Упродовж двох днів прийняв понад сто людей. Питання здебільшого стосувалися пенсійного забезпечення, затримки виплат соціальних допомог по догляду за інвалідами, порушень земельного законодавства. Люди скаржилися на заборгованості по виплатах за користування паями, піднімали питання забезпечення автотранспортом пільгових категорій населення, допомог на лікування, безробіття, а також на бездоріжжя та перебої в електропостачанні. Окрім того, до народного депутата зверталися збентежені батьки та вчителі шкіл зі скаргами на те, що підручники з математики містять дуже багато помилок. Для підтвердження надали копії сторінок, де такі помилки допущені. Окрім цього, під час зустрічей піднімалися питання книговидання, надання статусу окремого населеного пункту хутору Мазурівка Чортківського району. Люди висловлювали пропозиції щодо спрощення процедури оформлення документів на успадкування майна та землі, удосконалення законодавства в галузі тваринництва. Мешканці Мельниці-Подільської, які потерпіли від зсуву грунтів, повторно звернулися до Івана Стойка з проханням прискорити процес компенсації за завдані збитки та зруйновані помешкання.
Серед проблемних питань села чи не на першому плані – незадовільне фінансування закладів культури, освіти, катастрофічний стан доріг обласного, районного та місцевого значень. Місцеві ж бюджети не витримують значного фінансового навантаження та не можуть забезпечити багатовитратних ремонтних робіт. Жителів Борщівського району також турбують питання очистки та екологічної привабливості річки Нічлава. Дуже важливим та актуальним для жителів багатьох сіл Борщівщини та трьох сіл Заліщицького району, є питання газифікації. Багато виборців також скаржилися на несправедливе судочинство. З приводу багатьох питань, зазначив Іван Стойко, він зробить депутатські звернення та запити у різні державні установи та інстанції, аби максимально допомогти їх вирішити.

 “Тернопільський прес-клуб” : http://pressclub.te.ua