Визнання Російською Федерацією нелегітимної республіки Крим та підписання Договору про прийняття її та Севастополя до складу РФ – це цинічно спланована агресія проти України з боку «сусіда». Такої думки дотримується народний депутат від Тернопільщини Іван Стойко

«І на сході України однозначно відбувається диверсія та підрив територіальної цілісності нашої держави групою ФСБшників і ГРУшників з Росії, – каже Іван Стойко. – Там«працюють» проплачені молоді хлопці, яким дають не по 500 грн. За даними нашої контррозвідки, вони отримують по 500 доларів у день. Наші спецслужби уже захопили людей, у валізах яких було по сто і більше тисяч доларів».

Верховна рада зараз почала працювати ефективніше, каже нардеп. Новій більшості вдається приймати ті закони, які не приймалися десятиліттями. Найперше, вони спрямовані на зміцнення позицій збройних сил України. В умовах путінської агресії, яка загрожує стабільності не лише України, але й Європи та всього світу, це є першочерговим завданням. «Є і «проколи» у роботі Верховної ради, але вони однозначно можливі, допоки в парламенті будуть працювати антиукраїнські сили під крилом чи то Партії регіонів, чи Компартії. Для очищення парламенту від цих сил необхідні позачергові вибори за відкритими списками, – зазначив народний депутат. – Зараз важливо захистити незалежність і територіальну цілісність України. І для цього вкрай потрібна ефективна діяльність нової влади, співпраця всіх її гілок та невідкладне миттєве реагування на усі загрози безпеці нашої держави – як зовнішні, так і внутрішні. А для цього потрібно виграти інформаційну війну». 9 квітня Іван Стойко доповідав на пленарному засіданні щодо проекту Закону про внесення змін до Закону України “Про Державну службу спеціального зв’язку та захисту інформації України”. «Події в Криму та на Сході України поставили питання щодо надання, зокрема, територіальним підрозділам Державної служби спецзв’язку та захисту інформації статусу військового формування. Ми прийняли цей Закон, і він працюватиме на Україну», – наголосив депутат. За його словами, програмою мінімуму для стабілізації ситуації в державі є вихід з СНД, повноправне членство в ЄС та вступ до НАТО. Це посилить обороноздатність країни, сприятиме її демократизації та повноцінному суверенному розвитку. «Над нами Небесна Сотня та душі тих, хто століттями виборював незалежність нашої держави. Ми не маємо права на помилки», – додав Іван Стойко.

Проводить депутат і роботу у своєму окрузі. За інформацією його помічників, зустрічі з виборцями відбуваються щомісяця. Винятком були лише три місяці, які Іван Стойко провів на Майдані у Києві, був комендантом Українського Дому. Нещодавні прийоми громадян відбулися 31 березня, 1 та 2 квітня у всіх райцентрах округу та дев’яти селах районів. За результатами розгляду звернень виборців області депутат направив для вирішення питань у різні центральні, обласні владні та інші структури понад дві з половиною тисячі депутатських звернень. Більше півтисячі звернень стосувалися проблем виборців з інших регіонів. З початку року голова Верховної Ради голосив 20 депутатських запитів Івана Стойка. Також він подав зміни та поправки до 16 законопроектів України.

 http://pressclub.te.ua/