Розпочинається новий навчальний рік і лунає перший дзвоник не тільки дітям у школі, але й в установах виконання покарань.

Особливим цей день став для засуджених жінок Збаразької виправної колонії управління ДПтС України в Тернопільській області (№ 63). На урочисту лінійку вишикувались учні (засуджені) вечірньої (змінної) загальноосвітньої школи очної форми навчання – 44 жінок і навчального центру – 80 жінок.
Традиційно цього дня прийшли привітати учнів заступник начальника управління управління ДПтС України в Тернопільській області полковник внутрішньої служби Руслан Вовк, священнослужителі, соціальні працівники Збаразького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, педагогічні працівники ЗОШ с. Добриводи, викладацький колектив, майстри виробничого навчання НЦ №63 та адміністрація установи.
У відповідності принципам Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, що затверджена наказом Міністерства освіти і науки України від 16.06.2015р. № 641 перший урок проведено на тему: «Ми – нація єдина!»
01 вересня в загальноосвітніх навчальних закладах при Копичинській виправній колонії (№ 112) проведено святкові заходи присвячені святкуванню «Дня знань». Є надія що з першим дзвоником учні, що розпочали чи продовжили навчання, переосмислять свої вчинки та нарешті збагнуть що настав час змінити своє життя. Допомагатимуть їм у цьому вчителі, які своїми повчаннями та досвідом переконуватимуть їх у доцільності змін у своєму житті та вселяти віру в майбутнє. Для працівників колонії День знань також свято, адже тут найголовнішу місію вбачають, аби їх підлеглим дали найбільше знань, щоб в майбутньому вони могли знайти належне місце в суспільстві.
Від адміністрації установи з вітанням перед учнями виступив заступник начальник колонії із соціально-виховної та психологічної роботи Олександр Окрушко, який привітав всіх присутніх з святом, побажав не зупинятись на досягнутому, а здобувши освіту та з отриманими знаннями продовжити навчання у навчальному центрі при установі, а ті хто звільняються продовжити навчання у вищих навчальних закладах і бути повноправними членами суспільства.
До навчального центру № 112 зараховано 80 слухачів за чотирма спеціальностями: слюсар з ремонту автомобілів, швачка, муляр, столяр будівельник. До вечірніх класів загальноосвітньої вечірньої школи при установі зараховано 98 учнів, із них випускний клас складає 28 учнів.
Вечірнім класам Чортківської загальноосвітньої школи-інтернат І—III ступенів при Чортківській установі виконання покарань у Тернопільській області (№ 26) виповнилось цього-річ 9 років. Ось і цього року 5 осіб взятих під варту та засуджених мають змогу здобувати середню освіту у «школі за гратами».
Починаючи з 1 вересня, ув’язнені та засуджені мають змогу навчатися у 5, 10, 12 класах. Педагогічні працівники надають їм ґрунтовні знання, виховання у них любові до України, її народу. Школа дає новий поштовх тим, хто оступився і хоче віднайти себе у цьому житті. У цей навчальний рік в установі уперше будуть здобувати освіту засуджені до довічного позбавлення волі та засуджений до покарання у вигляді позбавлення волі на певний строк, який відбуває покарання на секторі максимального рівня безпеки у приміщенні камерного типу.
Присутні на святі першого дзвоника начальник сектору соціально-виховної та психологічної роботи управління ДПтС України в Тернопільській області підполковник внутрішньої служби Андрій Нитка, директор навчального закладу Олександр Ковальчук, побажали учням наснаги та навчальних досягнень.

Прес-служба управління ДПтС України в Тернопільській області

DSCF0976

S2370077

DSC_0843

S2370123

S2370135

DSC_0838