14 жовтня 2015 року в Буковинському ліцеї відбулись урочисті заходи з нагоди Посвяти в ліцеїсти. Привітати ліцеїстів із цим знаменним днем завітали Новодністровський міський голова Володимир Мельник та директор філії ПАТ»Укргідроенерго» Василь Субота. Гості побажали вихованцям ліцею здоров’я, нових здобутків у навчанні, з гордістю нести звання «ліцеїста», миру і злагоди в державі.

Із вітальними словами і настановами до учнів звернувся директор Ігор Статнік: «Вірю, що Ви будете взірцем чесного і сумлінного служіння Батьківщині. Освіченість, особиста культура, високий рівень знань, майстерність, шанобливе ставлення до людей, у подальшому, незмінно сприятимуть зростанню вашого авторитету, престижу Збройних сил України». Найкращі ліцеїсти отримали відзнаки «Зразковий ліцеїст» та «Ліцеїст-спортсмен». На святковій лінійці лунали урочисті слова клятви з кодексу ліцеїста. До їхніх лав зараховано юнаків, які мріють пов’язати свій життєвий шлях зі службою у Збройних силах України.
Священнослужитель поблагословив ліцеїстів на добре навчання та непохитне служіння своїй Вітчизні. Закінчилися заходи святковим концертом і урочистим маршем, яким впевнено пройшли наші майбутні військовики.
Символічно, що в цьому році посвячення в ліцеїсти відбулося в День захисника України. Віримо в те, що для вихованців ліцею – це чергова сходинка до здійснення мрії здобути якісну освіту, захищати незалежність та територіальну цілісність Батьківщини.
В добру путь, ліцеїсти!

Альбіна Стоян.

DSCF0599 (1)

DSCF0622

DSCF0736

DSCF0632