Не люблю брехливих, підлих, “штучних” людей, які тільки роблять вигляд що вони хороші!!!! Сьогодні захотілося сісти і написати про те, як я не люблю дріб’язкових, таких, що заглядають в очі, запобігливих, незрозумілих, неадекватних, бридко пахнучих гниллю особин.

Як я ненавиджу їх безглузді вчинки, їх дивні таємниці, плітки, інтриги, нав’язливу параною, що не дає спати їм по ночах і вони думають що ще кому зробити поганого… Вони такі огидні в своїй ницості, такі, що зовсім не люди, а так, створіння, без Божого подиху… такі собі… навіть не тварини… Від їх нелюдськості пересихає в горлі, крутиться голова і болить десь в області сонячного сплетіння. Чому навіть в час війни, вічно тліючого болю за Україну, за живих Героїв і тих, що вже їм земля пухом, липкі холодні долоні огидних осіб тягнуться до грошей, чужих грошей; вони ходять в церкву і буцім моляться, а самі аж заслинилися від отрути і жовчі, що виливається зсередини… Вони кажуть “Слава Україні!” і самі ж ніколи палець об палець не вдарили для її слави, а ганьблять українську націю і справжніх патріотів… Вони стоять в перших рядах на всіх мітингах на площі міста, до знимки лізуть на похоронах чужих синів, що померли за Україну, а самі щоднини хочуть бути включені в бронь від війська, аби врятувати свою, хотіла написати псячу, але не хочу ображати собак, шкіру… Вони кричать-ґвавтують щоб зменшити комусь заробітну плату, а за свою кожен день бігають в бухгалтерію та просять премії за ніяку роботу… Вони не спілкуються, а смердюче дихають у вуста людей гнилістю думок та почуттів, щось говорять нескінченно, бурмотять, стогнуть від безвихідності і роблять низькі огидні вчинки… І не треба сепаратистів, путіна, достатньо партійно збочених і їм прислуговуючих… Маємо таких своїх, хай Бог відверне… Вони живуть, на жаль, і в нашому районі… Як добре, що їх не так багато і вони не користуються повагою хороших справжніх людей…
Не хочу намагатися зрозуміти їх, прощати, приймати такими, як вони є… Просто щиро тішуся, що порядних – більше, а цих… ми їх поборемо – шаною один до одного, любов’ю до України, повагою та добросердечністю! Слава Україні і кожній порядній людині!

Ірина Зенчак-Гулька (м. Чортків)

6 Responses

 1. О.Мурава

  Такий популіст – патріот Віктор Шепета – голова районної організації партії “Батьківщина”. Він на місці,під теплим крилом жінки і хатнім покривалом готовий кричати про любов до України у весь голос, воювати на районному рівні з керівниками жіночого роду та робити різні неприпустимі для порядної людини вчинки. А по суті – він не патріот, він використовує своє партійне становище для власних інтересів.Якщо – ні, хай покаже приклад,запишеться добровольцем і йде на війну, о тоді і покаже любов до України. Не може стріляти, бо комісований, то хай траншеї риє, хліб ріже, надає будь яку посильну допомогу. А тут на Чортківщині і без нього обійдуться! Хіба я не правий? Пропоную воєнкому вручити йому повістку!

  Відповіcти
  • Оксана

   Та цим хамам, що протирають штани в теплих кабінетах, усім без винятку, треба повістки вручити. Військовий комісар сам з цими злодіями не справиться, треба залучати поважний гурт військових людей, аби ту нечисть як з міської, так і з районної влади витурити. Віктор Шепета тільки те й робив, шо бігав на “інструктаж” до пана Вербіцького, бо його жінка там, бач, працює. Мали хлопці що поміж себе ділити, а не тільки воювати з жінками, які займали якісь незначні посади.

   Відповіcти
 2. Майдан

  Ніхто з них не в АТО, а в теплих кабінетах. Під час Майдану організовували молебені на площі, дорвалися до влади – не треба молитися: зарплата є, кабінет є, стаж йде. А ви, чужі діти, під мобілізацію. А ми, брехливі патріоти штабу національного спротиву за чужі – людські гроші купимо свічки і вінки на ваші похорони. Це вже просто абсурд якийсь! А що Батринчук не може зі своєї пенсії хоч вінок чи свічку купити? сором! ганьба! злість бере за таких посіпак, що в молодості хрестики з людей зривали, а тепер стали українолюбцями за благодійні гроші. Коли це закінчиться?

  Відповіcти
 3. Оля

  Хотілося б знати чи хоч один із тих крикунів зараз у зоні АТО. Чи знову готуються до чергового мітингу?

  Відповіcти
 4. Ганна Петровська

  Ви на сайті “Золотої Пекторалі” як завжди пишете матку-правду. І я не можу дивитися на цих псевдопатріотів, на війну їх, там хай покажуть свою любов до України, а не на мітингах і площах біля памятників, спекулюючи словами про Батьківщину. Набридли ці виступи, хочеться конкретики, а не пустих слів!

  Відповіcти

Leave a Reply

Your email address will not be published.