Сьогодні на Майдані Незалежності обвінчалися двоє активістів. Фотографію вінчання у мережі Facebook виклав  Andriy Kovalov. Він також зробив підпис під фото: “Справжнє революційне весілля. Молодят Богдана і Юлію (насправді їх звати Євген та Анастасія – ред. ) вінчають на сцені Колонної зали Київради”. До речі, на фотографії видно, як привітати молодих прийшов лідер партії “Свобода” Олег Тягнибок – він позаду праворуч, із букетом білих троянд. 

Молодята познайомилися кілька місяців тому на Майдані, пише ТСН. Особливе.

18-річна Анастасія родом із Криму, говорить російською мовою. На Майдані допомагає готувати їжу. Її наречений, 23-річний Євген – із Хмельницького. Він на Майдані постійно чергує на барикадах, що на вулиці Грушевського.

Кілька днів тому хлопець здивував усіх активістів Майдану – став на коліно і освідчився Насті у приміщенні Українського дому. За словами Євгена, Майдан творить чудеса. Він домовився, щоб друзі влаштували йому музичний супровід, щоб він феєрично зміг освідчитись коханій.

Сама ж дівчина каже, що в неї спочатку був шок, оскільки сталось все дуже несподівано, але вона без коливань погодилась на пропозицію. Зараз історію Євгена та Насті, яка до речі вагітна, на Майдані переповідають, і кажуть, що це перша приємна новина за тривалий час. Тому пара хоче віддячити усім, хто за них вболіває.

Gazeta.ua