У приміщенні районної бібліотеки відбувся творчий вечір письменника, уродженця с. Голибіси (нині МИрове) Степана Бабія з нагоди його 75-літнього ювілею. Зі святом талановитого краянина привітали заступник голови Шумської РДА Юрій Козак, заслужений працівник культури України Василь Ільків. Спогадами про дні юності поділився директор літературно-меморіального музею Уласа Самчука у Тилявці Петро Панасюк.

Під час скайпового зв’язку теплі слова про побратима по перу мовив очільник Рівненської міської письменницької організації Віктор Мазаний. Того дня звучали також вірші та пісні на слова ювіляра й поетична присвята краянинові, які написав автор цих рядків.
Варто, мабуть, сказати, і про таке: Василь Ільків створив декілька мелодій на тексти краянина, які того дня були виконані вперше. Запам’ятався усім виступ фольклорного ансамблю «Мирівчанка» з рідного села ювіляра. В урочинах взяв участь і письменник Сергій Синюк.
Промовляв до громади і сам ювіляр, прочитавши декілька творів із свого доробку, які залишилися дорогими для нього і через півстоліття після написання.

Ігор ФАРИНА, письменник.
Фото Аркадія Боярського.