Прокуратура розслідує згвалтування дитини трьома правоохоронцями у ніч з 28 на 29 червня. Міліціонери категорично заперечують, що мали статевий контакт з дівчиною та зараз проходять обстеження

Прокуратурою  Тернопільської області розпочато кримінальне провадження  за фактом згвалтування неповнолітньої дівчинки трьома працівниками одного з райвідділів міліції.

 
Силою затягли до авто

Встановлено, що до правоохоронців звернулась мати неповнолітньої із заявою про те,  що її дочку в одному із сіл Тернопільської області, троє працівників міліції силоміць затягнули у автомобіль  марки  «Шкода Октавія» з надписом «ДПС», – повідомила прес-секретар прокурора області Леся Гурецька. – Від’їхавши  неподалік від села,   чоловіки  витягнули її  із службового автомобіля і згвалтували біля лісосмуги.
Це трапилось у ніч з 28 на 29 червня 2014 року.
За цим фактом  прокуратура 29 червня 2014 року внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за  ч.3 ст.152 КК України.  На даний час проведено першочергові слідчі дії, призначено судово-медичні експертизи.
За інформацією джерела, наближене до силових структур, але яке побажало залишитись невідомим, правоохоронці – з Борщівського району. Дівчина – проживає з бабусею і дідусем в одному з сіл району. Репутація неї, як поділились з нами односельці дівчини, не надто хороша. Люди сумніваються, що її хтось ґвалтував.


Винні – звільнять і під суд


У міліції зацікавлені чимшвидше розслідувати справу та поставити всі крапки над «і».
За цим  фактом співробітники управління кадрового забезпечення та відділу внутрішньої безпеки в Тернопільській області проводять службове розслідування, під час якого у найкоротші строки будуть встановлені  усі обставини події.
І як доведуть причетність правоохоронців до зґвалтування, їх звільнять з роботи і віддадуть під суд, запевнив начальник обласної міліції Василь Облещук.
Вони категорично заперечують, що ґвалтували, – каже Василь Облещук. – Йдуть на співпрацю з прокуратурою і проходять всі обстеження та експертизи.
Правоохоронці наразі збирають всі докази, проводять огляд місця події, машини, речей. Опитують очевидців та з’ясовують мотиви.
Ми нічого не приховуватимемо, – запевняє пан Облещук. – Винні – відповідатимуть.
Вже відомо, що до чергової частини обласного управління внутрішніх справ звернулася  жителька одного із районів. Жінка повідомила, що нібито троє працівників міліції зґвалтували її доньку. Зі слів заявниці, усе відбулося у ніч з 28 на 29 червня. Нібито правоохоронці забрали її доньку в службову автівку та вчинили  над нею фізичне насилля.
– Факт внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за  частиною 3 статті 152 КК України зґвалтування, вчинене групою осібПризначено  першочергові слідчі дії та  судово-медичні експертизи.
Хід розслідування перебуває на контролі у керівництва обласної міліції та прокуратури області.

20 хвилин