Завтра, 16 серпня, починаючи з 14-ї год. у Чортківському замку відбуватиметься фестиваль “Гольський-fest”. У програмі заходу діятиме: театральна сцена, на котрій виступатимуть лицарі, вуличний театр з Івано-Франківська, відбудуться танцювальні майстер-класи, читання віршів, прози, презентація книжок.

Дійство проходитиме за участю українських гуртів – “Мeдoвий Пoлин”, “Тeльнюк: Сecтpи”, “Мандри”, “KozakSystem”… В ході фестивалю працюватиме аніматор-казкар, відбуватиметься фотовиставка “Чортків у об’єктиві”. Впродовж усього фестивалю на території замку працюватимуть художники-карикатуристи тощо. Вартість квитка: у передпродажі – 70 грн. На вході у день фесту – 100 грн.
Зібрані кошти підуть на реконструкцію замку та на закупівлю берців бійцям АТО.

А на вул.Білецькій (побіля шлюзів) о 15-й год., повідомляє у соціальних мережах спільнота “Підслухане в Чорткові” відбудеться грандіозна “Водяна Битва”.
Для участі знадобиться все те, чим можна обливатися – відра, пляшки, водяні пістолети і т.п.
Обливатися будуть учасники битви, випадкових перехожих поливати не будуть. Мета “Водяної Битви” – відволікти людей від щоденної роботи і порадіти жаркому літу в Чорткові.
Обливальники і обливальниці будуть ділитися на команди, переможці отримають ящик морозива! Участь ув такій акції безкоштовна!

One Response

  1. Stefan

    зараз перша ночі, шабаш в Чортківському замку продовжується, можливо хтось знає хто дозволив у аварійному напівзруйнованому замку в грозу проводити цей захід? В час коли наші люди гинуть за батьківщину вони порушують громадський спокій і плюють своєю поведінкою на могили героїв…