На web-адресу нашого сайту з проханням розмістити надійшов лист від голови районної організації Національної спілки журналістів України, зумовлений зверненням до неї випускового редактора інформбюлетеня ОМВК«Чортківський воїн». Отож, насамперед – виклад самого звернення, що й містить фабулу справи, про котру йдеться, а відтак – міні-коментар з приводу.

Голові Чортківсьної районної

організації НСЖУ

А.П.Блаженно

Опиханого М.В., члена спілки

Шановна Анно Петрівно!

Звернутися до Вас, голови Чортківської районної організації Національної спілки журналістів України, мене змусили доволі серйозні обставини, пов’язані з регулярною дискредитацією, паплюженням та обмовлянням мого імені в інтернет-газеті «Чортківські новини». Щоби пересвідчитись в цьому, треба провести аналіз публікацій у зазначеному ЗМІ, починаючи з лютого 2015 року. Власне 14 лютого вийшло у світ перше число інформаційного бюлетеня Чортківського РВК «Український воїн». З того часу на випускового редактора бюлетеня чиниться безпрецедентний морально-психологічний тиск з боку «Чортківських новин» у вигляді наклепів, перекручень фактів, зумисного введення в оману читачів. Мета простежується навіть неозброєним оком: вивести мене з рівноваги, а також нівелювати всю мою творчу діяльність.

Останньою мерзенністю є публікація у «ЧН» від 15 червня 2015 року під заголовком «Михайло Опиханий знайшов, чим можна «вмотивувати» чоловіків мобілізовуватися, чи робить «картинку» для кремлівських каналів про українських воїнів-алкоголіків?». Мало того, що вони «повисмикували» уривки з тексту моєї авторської публікації та подали свої «розумні» коментарі, так звані колеги нахабно та цинічно зробили мене крадієм майна, яке призначене для воїнів АТО. У мене таки стався нервовий зрив. Серце розривається від болю, якщо ти безкорисливо робиш добрі справи, а якась нікчема винитиме тебе в неіснуючих гріхах.

Прошу Вас не лише як очільника районної творчої спілки, а й як досвідченого, професійного та найавторитетнішого журналіста нашого краю дати цим фактам публічну оцінку.

З повагою, Михайло Опиханий

 

Сподіваємось, до власне публічної оцінки викладеного спонукає вже сам факт опублікування даного листа. Однак, вважаємо, тут не обійтися й без обговорення змісту листа товариством РО НСЖУ найближчим часом.