Захід проводиться у с.Млинки Чортківського району для студентів професійного училища віком від 15 до 18 років з 16 по 17 червня 2015 року, за сприяння отамана Тернопільського обласного крайового коша ім.Дмитра (Байди) Вишневецького Генерал-хорунжого Володимира Мосейко та начальника штабу козацько-десантного осередку Українського Козацтва Валентина Білика, викладача Державного навчального закладу «Чортківське Вище професійне училище», депутата районної ради Михайла Чорнія.

Участь у заході взяли перший заступник голови райдержадміністрації Валерій Запухляк, сільський голова с.Залісся Ольга Копистинська, мешканці села та представники ЗМІ. Розпочалося дійство із молитовного звернення військового капелана о.Павла та присутніх за мир і спокій в Україні, за упокій невинно убієнних під час збройного протистояння на Сході України та за здоров’я усіх, хто після запеклих боїв повертаються додому живими і неушкодженими. Даний захід проводиться з метою підтримання та удосконалення навиків з військово-спортивної та патріотичної роботи, виховання молоді в дусі українського козацтва, залучення молоді для занять фізичною культурою та спортом. До програми заходу включено спринтерські та легкоатлетичні дисципліни, військову підготовку, виконання навчальних завдань групами козацьких підрозділів у заданих районах: виведення з ладу моста, знешкодження реактивних установок, перехід границі супротиву із заглибленням на територію противника  (виконання розвідувальних завдань).
З привітальним словом до молоді звернувся перший заступник голови райдержадміністрації Валерій Запухляк: «Сьогодні, як ніколи, важливо пам’ятати про славні сторінки українського народу, про наші перемоги. Кожному із нас варто нагадати, що ми є нащадки славного козацького роду, а в наших жилах тече козацька кров. Події, які відбулися за минулий рік, навчили нас, що не можна бути слабкими, не можна нехтувати такими важливими речами, як військова готовність і готовність духу вояків. Перед лицем зовнішньої загрози мусимо бути сильними”,  – повідомляє прес-служба РДА.
Отаман козацько-десантного осередку, полковник українського козацтва Володимир Мосейко розповідає, що така робота з дітьми і молоддю є визначальною у діяльності їхньої громадської організації. Завдяки насиченій програмі, під керівництвом досвідчених інструкторів, максимально продуктивно набиралися знань з історії козацтва та краєзнавства, вивчали основи самозахисту, працювали з учбовою зброєю, грали рухливі ігри та готували їжу.

0

21

22

23

27

28

29

30

31

33