Тернопільський «Правий Сектор» продовжив всеукраїнську акцію та провів люстрацію посадовця районного масштабу.

В поле зору активістів потрапив головний лікар Теребовлянської центральної комунальної районної лікарні Стиранка Ярослав Володимирович.

Погляд

 

6 Responses

 1. ГАЛА

  Галино, ви певно той медик, що берете зі всіх і за все, тому і оправдовуєте тих, що має це робити безкоштовно. Чому вчителю не пхають в школі, вихователю в садочку, держслужбовцю в пенсійному чи на біржі? А медику треба все “помастити”, бо не поїдеш. Але є порядні: молодий Швець, наприклад, п.Л.Пліщук і ще ряд молодих і порядних. А старі – навчилиися на хабарі і все тут.

 2. Галина

  Ви знаєте у нас у державі страшна катастрофа!!! Байдужим залишатися не можна. Про яку Європу ми говоримо – нам про це тільки треба мріяти. де мораль. Суспільство в якому відсутні культурні принципи преречене. Складається враження, що саме тут діє Росія. Хоче, щоб ми жили за тюремними законами. Я, особисто незнаю цього лікаря вперше його бачу, але людини вчилася, дожила до такого віку, щоб знайшлися якісь молодики і так робили, який приклад ми показуємо молодому поколінню, на якій мораі поведінки їх виховуємо. Поважати старших, так жити по біблії, а може це причина наших гріхів стає тепер розплатою невинних людей, ми ж повинні бути цивілізованим суспільством. Тоді і світ нас почне поважати, якщо ми себе почнемо першими. Ви тих депутатів питайте, що і зараз сидять у політиці а вони роблять піар на районному лікарі – на схід їдьте покажіть там свою силу. ШКОДА ЯК ТАК БУДЕ І НАДАЛІ МИ ВТРАТИМО ВСЕ. РУЙНАЦІЯ ТА АГРЕСІЯ ЩЕ ДО УСПІХУ НІКОГО НЕ ПРИВЕЛА

 3. Ольга Гнитка

  Смітників на всіх лікарів хватить? непорядних більше як порядних.Без винагороди Чортківські лікарі навіть не хочуть говорити з тобою, не те що лікувати. Та й не лише Чортківські, але в нас то й немає за що платити їм, бо правильного діагнозу встановити не можуть. Не лічать,а калічать.

  • Галина

   Хто вас заставляє давати винагороду не давайте починайте з себе зроблять всі так, що на роботу перестануть ходити лікарі, а якщо й так то це на краще – прийдуть інші. Знаєте гріх більший у того хто дав, ніж у того хто взяв. я особисто принципово нікому нічого не даю, хай я постою в черзі, хай потрачу більше часу, але Бог завжди помогає попробуйте і у вас вийде, тоді й нам всім стане краще жити.

  • Галина

   якщо такі є ми можемо від них відгородитися не звертаймося до них це буде моральна втрата – вона сильніша за матеріальну

 4. патріот

  А в нас що смітників в районі нема чи головного лікаря? Прийдеться повторити приклад теребовлянців!