З весною до нас прийшло свято свят – Воскресіння Христове. Свято оновлення і надії. Свято перемоги добра над злом, життя над смертю, свободи над рабством. Уся історія людства – це ланцюг перемог добра над злом, світла над темрявою…

Дорогі краяни!

З весною до нас прийшло свято свят – Воскресіння Христове. Свято оновлення і надії. Свято перемоги добра над злом, життя над смертю, свободи над рабством. Уся історія людства – це ланцюг перемог добра над злом, світла над темрявою. Тому хочу, щоб, незалежно від життєвих обставин, в наших серцях не було місця відчаю та зневірі, суму та розчаруванню. Ми міцністю свого духа повинні довести, що Любов, Віра, Надія є сильнішими за прагнення до наживи та страх. Все зле та лукаве мине, розвіється. Так, як кожен із нас твердо знає, що після зими приходить весна, а після Голгофи – Воскресіння!      Особливо міцною наша віра стала після перемоги Майдану, коли Україною від Києва до Тернополя, від Донецька до Львова  лунали голосні  «Слава Україні!», «Героям Слава!». Цьогоріч була зима, що нас змінила…  Цьогоріч  ми на Христове Воскресіння згадуємо Небесну Сотню – тих, які загинули  за свободу українців  і за незалежну рідну державу. Досі невідомо скільки людей насправді входить до Небесної Сотні… Це не тільки ті, кого вбили в центрі української столиці в кінці лютого. Це також і всі ті, хто виступив проти режиму в різних куточках країни, а потім пропав чи був замордований… Слава Героям Небесної Сотні і хай воскреснуть з Богом українські герої!
Не зрадьмо Майдан! Дай, Господи, Україні політичної волі, адже ту волю, яка нам відкрилася на Майданах, не може перевершити жодна зовнішня сила. Саме тому проти українців воюють нині всі ці сили пекла з їхньою незмінною зброєю брехні, наклепів, насильства, ненависті, злоби. З нами Бог! Розумійте, народи, з нами Бог!
Сьогодні дзвони сповіщають, що у світі здійснилося незбагненне, сталося те, в що багато хто не вірив – Господь воскрес із мертвих, правда перемогла! У ці дні я молюся за те, щоб Бог благословив Україну, всіх людей, наші родини, друзів та близьких. Щоб дав нам сил і наснаги. Зміцнив віру в те, що Україна буде непереможною, а кожен з нас – щасливим!
Нехай Господь допоможе нам у наших справах, допоможе подолати зло і неправду. Нехай панує мир у нашій країні і в наших серцях! Бажаю кожному зустріти це свято в спокої та добрі!
Христос воскрес! Воскресне Україна!

Щиро, депутат Тернопільської обласної ради, голова постійної комісії з питань бюджету ОЛЕКСАНДР СТАДНИК