10 жовтня відбулася зустріч першого заступника голови райдержадміністрації Запухляка В.Б., заступника голови райдержадміністрації Вівата І.О., міського голови Вербіцького М.В., викладачів та учнів музичної школи  із другим президентом України, а на часі із засновником та головою благодійної організації Президентського фонду «Україна» Леонідом Кучмою.

Мета візиту – вручити Чортківській дитячій музичній школі сучасно-професійний музичний інструмент фірми Steinway, Essex (вартість якого становить тринадцять з половиною тисяч доларів) для того, аби допомогти нашим обдарованим дітям долати нові сходинки незвіданих висот, – повідомляє сайт Чортківської РДА.
«Чортківська державна адміністрація вітає вас Леоніде Даниловичу у нашому краї», – звернувся із словами вдячності заступник голови райдержадміністрації Віват І.О. «Ми пам’ятаємо, коли ви у 2000-му році відгукнулися на наші прохання вирішити проблему, яку спричинило стихійне лихо на Чортківщині. Ви творили добро тоді, творити його і тепер. Надіємося, що цей прекрасний музичний інструмент запалить у наших дітях ентузіазм, і вони захочуть ще плідніше працювати».
Учні, випускники, а також викладачі музичної школи продемонстрували Леоніду Кучмі наскільки талановита чортківська земля, а також успішно випробували новий сучасно-професійний музичний інструмент.
Директор дитячої музичної школи Дрогомерецький Я.В. подякував екс-главі країни за цінний дарунок та вручив гостям учнівські вітальні листівки на пам’ять.
На завершення вокально-музичної програми та слів подяки усі присутні виконали гімн України, а бажаючі ще довго фотографувалися із Леонідом Даниловичем.
Наше життя, як те фортепіано: білі клавіші – це любов і щастя, чорні – горе і печаль. Для того, аби почути справжню музику життя, ми повинні торкнутися як тих, так і тих клавіш. Цього року у зв’язку із складною ситуацією на сході ми вже достатньо торкнулися «темних клавіш», тому віримо, що завдяки подарунку благодійного фонду «Україна», під егідою Леоніда Кучми, обдарована молодь чортківщини досягне музичних вершин.

 2

3

4

6

5

7

9

One Response

  1. Тарас

    віват нічого не вміє тільки головою трісти і язиком ляпати