Розчарування, апатія, втома від політичного бруду, який спостерігаємо останнім часом, – усе це призвело до того, що більшість скептиків заговорили про «вибори без вибору», що мають відбутися 25 жовтня. Але ті, котрі не зневірились, не опустили руки, вирішили кардинально змінити ситуацію, взяти ініціативу в свої руки – об’єднались в команду Української Галицької партії – нової політичної сили, створеної для реальних справ тими, хто ті справи робить уже сьогодні.

Декілька років тому, перебуваючи тут, у нас, на Чортківщині, блаженніший Любомир Гузар дав таку пораду: «Якщо хочеш прислужитися Україні – то стань політиком, але добрим політиком». Що мав на увазі моральний авторитет нації? Він хотів донести усім нам, що ті самі закони моралі, за якими живе суспільство, мають діяти і у сфері політики. Лише тоді досягнемо результату, якого очікують більшість українців, – життя у розвинутій Україні з проєвропейськими цінностями. Але те, що ми спостерігали на політичному олімпі, лише розчаровувало й зневірювало. Тому за розв’язання цього «гордієвого вузла» взялися галичани. Адже саме Галичині, як свідчить історія, належить столітній досвід безперервної розбудови громадянського суспільства – жертовної праці кількох поколінь для розвитку громадських, освітніх, кооперативних, спортивних та інших організацій. Галичани завжди вбачали свою місію у розбудові держави. Тому зараз, коли стоїмо на шляху повернення до Європи, ми вирішили використати цей безцінний досвід наших предків-галичан у розбудові рідної хати, розвинути його в нових умовах та поділитися ним зі всіма українцями: у Галичині створили Українську Галицьку партію – партію, у пріоритеті якої – вічні Божі цінності.

«Змінюємо країну – починаємо з Галичини!» – таким є основне гасло УГП. Своє політичне кредо ініціативна група УГП оприлюднила у квітні 2013 року в «Маніфесті Української Галицької партії».

Ось три основні тезиси цього маніфесту:

  1. Це платформа для молодих і вільних людей, які хочуть творити нову Україну і почнуть це робити зі свого дому, з Галичини. УГП – це нова українська крайова партія, яка свою роботу будує на розумінні, що боротися потрібно не з наслідками, а з причинами проблем, яких достатньо є і на місцевому рівні. Саме тому наша політика зосереджується на розвитку громад, а не на здобутті влади у Києві. Наша мета – захист інтересів та максимальний розвиток Галичини.
  2. Ми сповідуємо християнські і європейські цінності, які не виключають когось, а навпаки об’єднують людей з різними поглядами, але однаковими цілями. Ми є носіями української національної ідеї і ми прагнемо, щоби ці ідеї ставали реальністю. Також розуміємо, що не зможемо змінити Україну не змінивши себе. Ми готові свій позитивний досвід передавати іншим регіонам України, після впровадження його на місцевому рівні.
  3. Корупція є однією з основних загроз державності України. Ми пропонуємо боротись з корупцією не лише у верхах, але і знизу, починаючи від найменших громад. Ми будемо контролювати кожну громадську гривню, забезпечувати притік інвестицій, створення нових робочих місць і використання усіх ресурсів на благо громад, а не окремих сімей чи бізнес-груп. Боротьба з корупцією має бути системною і всеохоплюючою. Ми хочемо змінити систему управління в усіх галузях, щоб вона перестала спонукати людей до корупційних діянь.

Українська Галицька партія – партія, створена не під лідера чи олігарха, вона створена знизу. Це партія, керівник обирається на обмежений термін і презентує політику усієї партії, а не окремої її групи. УГП фінансується за рахунок добровільних внесків людей, яким симпатизує наша політика, внесків членів партії та за рахунок інших джерел відповідно до Законів України. Уникаємо фінансової залежності від одного джерела фінансування.

Головою політради Української Галицької партії є Ігор Мельник, український журналіст, письменник, краєзнавець, громадський діяч, редактор часопису «Галицька брама», засновник «Товариства української мови ім. Т.Шевченка».

На Тернопіллі очолює обласну організацію Української Галицької партії наш земляк, уродженець села Косів, зараз – діючий депутат Чортківської районної ради Ігор Велиган. Він – співзасновник Самооборони Майдану Тернопільщини.

Головою Чортківської районної організації УГП є журналіст Оксана Свистун, а міської – молодий, активний чортківчанин Орест Помозибіда.

  Наші кандидати до Тернопільської обласної ради :

  • Ярослав Філінчук – завідуючий кардіологічним відділом ЦКРЛ;
  • Оксана Свистун – журналіст, заступник редактора районної газети «Голос народу»;
  • Любомир Хруставка – заступник голови Чортківської районної ради;
  • Володимир Возьний – в.о. директора Чортківського науково-дослідного інституту підприємництва і бізнесу;
  • Артур Шимків – директор Центру надання послуг населенню м. Чорткова

Наш номер у виборчому бюлетені до обласної ради –  9.

 Наші кандидати до Чортківської районної ради:

Першим номером у списку до Чортківської районної ради є Любомир Хруставка. Кандидати у виборчих округах:

с. Біла – Петро Свирида;

Білобожницька об’єднана громада – Ігор Бурдяк

с. Горішня Вигнанка – Любов Заграй

с. Звиняч – Руслан Тантала

с. Заводська об’єднана громада – Микола Ференц

Колиндянська об’єднана громада – Катерина Шимків

с. Косів – Олег Бодяк

с. Мухавка – Ярослав Філінчук

с. Нагірянка – Володимир Матвіїв

с. Свидова – Галина Давидовська

с. Улашківці – Євген Колівошко

с. Швайківці – Ольга Мудра

с. Шманьківчики – Ольга Мілько

с. Шульганівка – Анатолій Шумка

с. Ягільниця – Оксана Свистун.

 Наші кандидати до Чортківської міської ради:

 Першим номером у списку до Чортківської міської ради є Ярослав Філінчук.

 Кандидати у виборчих  округах:

 №1 – Оксана Свистун;

№2 – Анатолій Шумка

№ 8 – Сергій Лохматов

№ 10 – Володимир Возьний

№ 12 – Юрій Майданик

№ 13 – Надія Кульчицька

№ 14 – Тетяна Гуменюк

№ 17 – Любомир Хруставка

№ 19 – Юрій Коваль

№ 22 – Артур Шимків

№ 23 – Володимир Шимків

№ 24 – Орест Помозибіда

№ 31 – Ігор Козак

№ 32 – Володимир Петров

 Наш номер у виборчому бюлетені до міської ради –  6.

Якщо ви переможець за духом – голосуйте за Українську Галицьку партію та долучайтесь до нашої команди! Наша сила – в нас самих! Будуємо Україну – починаємо з Галичини! Будемо вдячні за кожний Ваш голос!