Направду милим має бути серце, багате та щедре на людяність, добро і любов до ближнього, а особливо, коли це стосується нужденного і хворого… Укотре цими днями ми не просто підбиваємо підсумки Всеукраїнської благодійній акції «Милосердя», а, навіть не здогадуючись, вивіряємо себе на справжність, простягаючи руку допомоги тим, кого доля випробовує на міцність…

Та найбільше зворушують зустрічі з цими людьми, даруючи нам, начебто і здоровим, яскравий приклад життєлюбства і віри, сили духу і наполегливості, вдячності за найменший успіх і новий світанок, а головне – шанс хоча б на мить зіставити свої такі дріб’язкові невдоволення та біди, забаганки і можливості!

Персонал Дністровської ГАЕС традиційно долучився до благодійництва, зібравши 18 000 грн. Представники колективу організували адресну допомогу та солодощі напередодні свят для новодністровців із особливими потребами Владика Сливки, Марійки Кос, Юлії Шиян та важко хворої Ніки Грами загальною сумою 7 тис. грн. Крім того, для Хотинського дитячого будинку було придбано та передано для їхніх господарських потреб бензопилу та солодощі для дітей на суму 6 000 грн. А також перераховано на рахунок Новодністровського територіального центру у загальноміську скарбничку до Всеукраїнської благодійній акції «Милосердя» 5 000 грн.

Та все ж, прокидаючись щоранку і маючи щастя бачити цей світ, чути його голоси, йти своєю життєвою дорогою і поринати у безкінечні турботи, наважуймося хоч іноді заглядати у вічі ближньому і не проходити повз чийсь біль, а іноді й розпач.

Інна ГОНЧАР

Фото Руслана Волошина

IMG_3888