В 2013 році ми, дві молоді сім’ї, купили житло по вулиці Весняній, 11 а та 11/4. Проживаємо на одному подвір’ї з сім’єю п.Зозулі С.А., які до цього часу жили років 7 самі і, відповідно, були самі господарями на подвір’ї. Небажаних новим сусідам почали ставити «палки в колеса»: то їм заважає шум від ремонтних робіт, які проводилися в помешканні, то заважають машини, які приїжджають з будматеріалами. Писали різного роду заяви-наклепи в «Чортківгаз». Після цього почали на загальну територію, а саме під вікна наших будинків виливати грязну, з неприємним запахом воду (помиї) та палити сміття. На спільній території під нашими вікнами без нашої згоди побудували вольєр, завели собаку бійцівської породи стаффордширський тер’єр. Через його гавкання не можуть спокійно спати наші діти, ми боїмося знаходитись на подвірї (так як собака досить агресивна) та в 1,5 метри від моїх вхідних дверей викопали септик. Мотивуючи це тим, що ділянка їхня, і вони тут господарі, тому можуть робити все, що завгодно. При чому ділянка була в загальному користуванні (на балансі міської ради). Пройшов деякий час і сусідка з будинку 11/3 вирішила приватизувати цю земельну ділянку (ділянка знаходиться безпосередньо біля мого житлового будинку, для його обслуговування) Та ще й, так би мовити, «легально» випалювати сміття та виливати помиї.

111WP_000146

помийна яма перед вікном

 Звернувшись по цьому питанні до нашої міської ради, на місце виїхала комісія в складі трьох осіб — заступника міського голови п. Волошина П.В., головного архітектора міста Гівчака М.М. та ще був чоловік, який не представився. Пан Волошин зі злісним поглядом на підвищених тонах почав нам погрожувати тим, що він заступник міського голови і щоб ми по доброму дали згоду на приватизацію земельної ділянки та будування гаражу, інакше буде вирішувати це питання по іншому. Наскільки по іншому, можна тільки здогадуватись…

     Ми просили, щоб цю ділянку надали не комусь особисто з сусідів, а для облаштування дитячого майданчика для наших діток. Так як на вулиці Весняній та і прилеглих до неї вулиць немає де дітям проводити час. І ми б спільними зусиллями жильців 3-х сімей облаштували його. Або якщо сусідка проти — розприділити дану територію в рівних частинах між трьома сусідами, по справедливому. Нащо нам відмовили.
Справа пішла в рух. На об’єкт повторно приїжала комісія в особі п. Зозуляка А.І (голови земельної комісії) який сказав, що про будівництво гаражу не може йти мова, оскільки це незаконно. Ми написали заяву проти будівництва гаражу меру міста Вербіцькому М.В. і отримали відповідь. (Фото). (неможу зрозуміти яким чином заяву двох сусідів взято до уваги?) Однак дане питання пройшло комісію з позитивним для них рішенням і виставлене на сесію. Сесію ми відвідали, виступали на ній, доказували, що будівництво тут неможливе. Депутати перенесли це питання на доопрацювання. Другу сесію (сорок сьомої сесії шостого скликання 31 липня 2014 року) я не мав можливості відвідати, оскільки перебув за межами Чорткова і про яку, чесно кажучи, і не знав (так як вона була не за розкладом) і дане питання вирішили без нас. Більшість депутатів, не розібравшись що і до чого, проголосували за рішення: «Про надання дозволу гр. Зозулі Світлані Аліківній на розроблення попереднього планувального рішення для: будівництва індивідуального гаража орієнтовною площею – 0,0025 га по вул. Весняна , 11 м.Чорткові», яке по всіх нормах не відповідає, так, як достатнього місця для відступу від житлового будинку там недостатньо.

img016

На подану нами заяву відреагували тільки відпискою

    Мали розмову ми із архітектором нашого міста паном Гівчаком М. М., який запевнив, що дане будівництво може існувати за так званим «блокуванням», тобто даний гараж можуть зблокувати до житлового будинку, в якому я проживаю. На це я не даю ніякої згоди. Але де гарантія, що будуть питати моєї думки і згоди?

     Ми не, проти щоб в сусідів був гараж, але не таким способом, як блокування до нашого жилого дому, в яких пожежні норми не виконуються і чадний газ попадатиме прямо в мій дім, а в дозволеному для цього місці. В п.Зозулі С.А. є для цього ділянка перед своїм будинком і вікнами, де без проблем можна побудувати гараж. Але ні, треба зробити на зло сусідам.

WP_000215

ділянка на якій без проблем може існувати гараж

     Зараз пані Зозуля С.А. збирає документи на приватизацію ділянки. Міська рада тепер нічого зробити не може, або не хоче. Куди не звертаємось, відправляють один до одного і ніякої конкретної відповіді не дають. І таке безладдя панує в нашому місті. Люди не бояться ні люстрації, ні судових рішень. А молоді сім’ї, які ще толком не обжили житло, через беззаконні рішення наших чиновників не мають спокою.
Просимо депутатів і чиновників розібратись в даному питанні! Не піддаватись на провокації та незаконні «брудні» справи, адже від ваших рішень залежить майбутнє наше та наших дітей.

Післямова. Автор публікації Андій Боднар – адміністратор сайту журналу “Золота Пектораль”, може через це його хтось хоче зобидити. Але заявляємо твердо: не діждетесь, пани-гречкосії.

24 коментарі

 1. карабін в

  Невгомонний зазуляк. Цицати “розбазарювача” чортківської землі: “Минулу сесію я дійсно недобув до кінця, бо мав термінові справи. І шкодую, що не зміг завдати питання Волошину про його ще одне громадянство – республіки Угорщина. А це вже пряме порушення закону. Він про це сам відкрито заявляв, крім мене є ще свідки. А рішення судів, куплених Волошиним, можуть скоро присвоїти йому скоро заслуженого бюрократа Укрвїни. Ціну нашим судам всі знають. Зрештою дискусію мені вести з “проффесором” місцевого розливу не цікаво. Його дуже хвилює чи буду я балатуватись на посаду міського голови. Хочу розчарувати “заступники”, що я для себе ще нічого не вирішив.Я маю роботу – підприємницьку діяльність. А йому “лаври” Михайла Володимировича не дають спокійно спати. Але коли побачу, що до влади лізуть авантюристи, прйдисвіти подумаю над цим”. І не думай про крісло мера, бо облиємо зеленкою і кинемо на мусорку. Краще розвали “калтинент” і поверни місту сквер, забери каналізацію з кладовища, поверни разом з дружбанами земельні ділянки у власність міста, і краще забирайся з міста …досить з тебе депутатства …. ось твій рівень войовувати в зазуляцьких новинах з волошиним … дерибанити землю…можеш ще щось тирити, тільки не мером …збав нас від цього.

  • Ольга

   Пане Карабін, може ви назвете своє справжнє прізвище, а не псевдо і відкрито будете говорити про міські проблеми? Якщо ви не маєте такого бажання, то перестаньте провокувати громаду міста. За наклепи (якщо звинувачуєте когось, то покажіть рішення суду) вами можуть занятись і правоохоронні органи.

   • карабін в

    Ольго, я Карабін! А про які наклепи Ви говорити і які рішення суду Ви хочете бачити?.. Почитайте в неті про захоплення землі під “калтинентом” (сусіди виставляли офіцфйну відповідь начальника земельного відділу), запитайте депутатів: яка земельна ділянка виділялась і яка забудована насправді і куди подівся сквер в центрі Чорткова? Про те як депутат Зазуляк взяв корупційно ділянку на дружину, читайте трохи нижче (Ви хотіли рішення суду, читайте він в ньому визнав що є корупціонером). Сходіть на кладовище і подивіться куди цей горе-бізнесмен вивів каналізацію з мийки, якщо прорве і затопить могили Ваших родичів, що Ви скажете тоді…Правоохоронні органи займуться ним, а Ви хіба що будете в нього адвокатом. Почитайте його брудну газету, де він обливає всіх лайном, а сам в ньому по горло…

   • Ольга

    Я все прекрасно розумію і в ніякому разі вас не засуджую. Але чому мовчить суспільство, чому в місті не проводится люстрація?.. Чи не час вимітати усіляке “багно” з міської ради. Скоро вибори і знову всі будуть бігати і щось людям обіцяти, але для них (собі земельні ділянки припасуть) і так нічого не зроблять… Може час діяти, а не писати….

 2. карабін в

  Зазуляк і далі гадить на сторінках своєї газети “чортківські (зазуляківські) новини” владі Чорткова, хоч у нього самого рильце в пушку, можливо більше, ніж в інших. Відразу скажу, що я не підтримую ні Волошина, ні Вербіцького, ні Бевза … я теж незадоволений ситуацією в місті, але аж тошнить від писанини хлопчиська, який “забрав” у чортківчан скверик в центрі міста, який будується на кістках своїх предків, який бере “капусту” і оформлює земельні ділянки на близьких родичів… Хочу сказати також, що ти можеш мати і дві, і три вищі освіти, але в історії міста ти залишишся з тавром – “розбазарювач” землі! Зазуляк почав боротьбу за мерське крісло, але його місце на смітнику історії – почитайте як потрібно об… колег по міській раді
  Отримання Чортковом статусу міста обласного значення, на жаль, не дало будь-яких якісних змін. Міський голова обмежився лише збільшенням штату міської ради, поспіхом понанабиравши туди випадкових людей. Містяни жаліються, що навіть для вирішення якогось дрібного питання, приходиться обійти багато кабінетів, де сидять як правило молоді працівники, що добре навчились лише відсилати відвідувачів в інші кабінети. Та навіщо щось робити пану Вербіцькому, йому головне добути свою каденцію. І непогано було б залишити по собі людину, яка не буде кивати на попередника та виносити на широкий загал не завжди “прозорі” рішення. Читаючи часопис чортківської міської ради, останнім часом помітно, що в ній регулярно виділяється майже половина шпальти для “висвітлення” роботи заступника міського голови добродія Волошина Петра Васильовича. Все б нічого, але навіть старання журналістів висвітлити починання цього керівника в позитивному світлі й презентувати його як ідеального наступного очільника міста, виглядають смішно, а при детальному розгляді, недолуго. Та що можна очікувати від людини, в якої за плечима лише середня освіта і два роки навчання в Чернівецькому технічному училищі №4, де він одержав диплом зі спеціальністю помічника машиніста та слюсаря по ремонту тепловоза. Більшість людей вже по цьому можуть судити про невисокі інтелектуальні здібності особи, інакше він би продовжував навчання, якщо не у вищому навчальному закладі, то хоча б у технікумі. Проте вибрана ним спеціальність свідчить про готовність чітко виконувати накази свого зверхника, без будь якої ініціативи та лишніх запитань, що є “хорошими якостями” для будь-якого заступника. Пан Волошин послуговується “популярністю” у певних колах людей, які готові захистити його від будь-яких нападок жителів міста, депутатів та навіть правоохоронних органів і прокуратури. І, мабуть, цим людям він віддано служить. Порівняно із секретарем міської ради п.Бевзом, якого або спіймають п’яним за кермом, або він переховується від суду в шкірвендиспансері з “почервонінням”. Ви догадуєтесь чого, виглядає просто ідеально, та до звання “доброго господаря” йому ще дуже далеко. Отож хочемо повернутись до того, за що що офіційна преса хвалить п. Волошина. В одній із заміток йшлося, як він бореться з водіями великовагових автомобілів, що незважаючи на заборону виконкому міської ради, водії їздять містом, тим самим розбиваючи тільки що відремонтовані (не без вигоди) дороги. Чомусь лише, про це в статті ні слова, пану Волошину приходиться все частіше ремонтувати ходову дорогого буса, за кермом якого його все частіше останнім часом бачать жителі міста. На цю автівку він напевне заробив вже на посаді заступника голови міста, бо в його декларації за 2013 рік про неї не вказано нічого. Пану заступнику ніяк не може прийти в голову, що його робота заключається в тому, щоб дбати про водіїв, які забезпечують роботу тих небагатьох підприємств міста, що ще працють. Бо саме підприємства та підприємці платять податки із яких він і отримує свою заробітну платню. Водії, заправляючи автомобілі, платять акциз на ремонт доріг та інфраструктуру. І, якщо заборонити рух, як це спробувала міська влада, то зупиниться і решту підприємств міста, зросте безробіття, зменшиться надходження у міський бюджет. Однак, щоб це зрозуміти, потрібно, окрім “барських” амбіцій, мати елементарні поняття в економіці. Чому ж пан Волошин не запропонував брати додатковий збір з перевізників та таксистів, яких так багато в місті і трафік їх значно більший? Думаю більшість здогадуються чому. Стаття в останньому номері міської газети, взагалі показала “господарські” здібності в яскравому світлі. Другого грудня заступник мера зібрав підприємців з такого важливого приводу – він хоче бачити світлову ілюмінацію міста в пору наступаючих свят. Журналістка зі всіх сил намагала наводити приклади такої ініціати в країнах Європи, США та навіть в менших районних центрах області минулого року. Дивно, що пан Волошин забув, що зараз відбувається в Україні, особливо в сфері енергозабезпечення, де навіть введений надзвичайний стан. Населення закликають економити електроенергію, а в останій тиждень навіть відбуваються багатогодинні віялоподібні відключення світла по району. Та це все дрібниці порівняно з тим, що людині “хочеться свята”, і ця людина має практично “необмежену” владу. На закиди підприємців про незадовільний стан чистоти в місті, вивезення сміття та інших питань благоустрою, було озвучено вже стандартні “домашні заготовки” про нестачу коштів та людей. На щастя посада міського голови вибірна, тому надіємось, що незаром люди зроблять правильний вибір. Україні, як і нашому місту, потрібні професіонали з відповідними інтелектуальними даними, освітою та досвідом. Думка колись популярного Володимира Леніна, що “країною може керувати навіть домогосподарка” показали свою невідповідність викликам суспільства. До деяких людей поважний вік, сивина та пишні вуса приходять без мудрості та позитивного досвіду А пану Волошину, як видно з наступного відео, вартувало б стати охоронцем та вірно служити “хазяїну”. А можливо наступним МЕРОМ буде він, бо ми маємо владу на яку ЗАСЛУГОВУЄМО!

  • Іванна

   А хіба ви бачите в місцевих газетах журналістів? Це писарі, що не мають журналістської освіти, але справно співають оди своїм начальникам.

 3. Панас

  А що робити з тими землями що вже перейшли вкрадені у громадян?Що робити з цими землями?

 4. справедливий

  Звичайно, радують результати останніх виборів, місцеве населення прозріло і думаю, що ні Вербіцкого, ні Волошина, ні Зазуляка, ні Шепети в наступному скаді міської ради не буде! Досить вже красти і обманювати людей! Зупинемо нарешті хамів!!!

  • Сергій

   Цих не буде. Але прийдуть інші, які будуть красти ще більше.

 5. Віктор Шепета

  Коли я керував РДА такої корупції в районі не було. А то тепер Волошин за триста “баксів”, що хоч з Вербою замутять. Ну, зрозуміло, треба ж судді віддати, що не дає звільнити того вусатого чоловіка, на якого Вербіцький всі “стрьомні” справи вішає, щоби, коли той стане мером, не ворушив його гріхів.

  • справедливий

   Вітю, ти синку добре кажеш, що корупції такої в районі як за тебе точно ще не було, ти перший хто сам себе похвалив. Набрав і все “бабло” в тупу рекламу вгаратав, а результат – повний провал. Ти, синку, невдячне лайно! Місько Вебіцький зі своїми замам за тебе агітували на майдані, замастилися повністю, а ти на них тут брудом поливаш. Ти ж ще зовсім недавно голосував за все що Місько просив, щоб свої рекламні місця і працевлаштування “прєблєжоних” і жінки відробити. Центральну вулицю завалив рекламою – ти цим свій патріотизм показав?

 6. Марія

  Зазуляк нахапав незаконно купу землі і тому й рішення приймає незаконні. Хіа в міській раді є чесні депутати, там одні хапуги, які давляться земельними ділянками. з них і треба починати люстрацію.

  • зазуляк андрій

   ЯКУ купу землі?! Тролі працюють по всіх сайтах.Я готовий відкрито публічно відповісти за всю свою нерухомість.Там де я будую автомийку землю купив в приватної особи на вторинному ринку.Якщо є потреба можу відповіді дати публічно.

   • НЕ ТРОЛЬ А ПРОСТО МАРІЯ

    Андрій у вас що провали в памяті чи галюни, всюди ввижаються тролі і вороги. Ділянку ви вкрали з напарником у центрі міста за рахунок подвіря жителів вул. шевченка і частину скверу у всіх жителів міста ( виділялась не та ділянка що ти хаме забудував).На зорянку жіночку свою не брав ділянку. ще й зх порушенням законодавства, за що на вас був складений протокол про корупцію! а про що ще не знаємо ми жителі Чорткова ! давай оправдайся …скажи що це не правда …ти будеш мовчати і дихати тільки через зад!

   • НЕ ТРОЛЬ А ПРОСТО МАРІЯ

    Чортківський районний суд Тернопільської області
    ПОСТАНОВА

    І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

    15 вересня 2014 року Справа № 608/2161/14-п

    Номер провадження3/608/823/2014

    Суддя Чортківського районного суду Тернопільської області Запорожець Л. М. , за участю секретаря судового засідання Росляк Т.Б., прокурора Маржана Р.В., особи, що притягується до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, розглянувши в відкритому судовому засіданні матеріали адміністративної справи, які надійшли з управління СБ України в Тернопільській області, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та жителя АДРЕСА_1, українця, громадянина України, освіта вища, одруженого, має на утриманні двох неповнолітніх дітей, приватного підприємця, депутата Чортківської міської ради, голови постійної депутатської комісії при Чортківській міській раді з питань економіки, підприємницької діяльності, залучення інвестицій, раніше до адміністративної відповідальності не притягувався, за ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-

    ВСТАНОВИВ:

    ОСОБА_1, будучи депутатом Чортківської міської Ради та відповідно до п.п. «б», п.1 ч. 1 ст. 4 Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції» суб»єктом відповідальності за корупційне правопорушення, умисно, всупереч п.1,2 ч.1 ст. 14 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», не вжив заходів щодо недопущення будь-якої можливості виникнення конфлікту інтересів та невідкладно не повідомив у встановленому законодавством порядку сесію Чортківської міської Ради про наявність конфлікту інтересів між ним та дружиною – ОСОБА_2, під час його особистого голосування, як депутата Чортківської міської Ради, за прийняття 25 жовтня 2013 року тридцять шостою сесією шостого скликання Чортківської міської Ради рішення № 407 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці ОСОБА_2 для будівництва і обслуговування будівель і споруд по АДРЕСА_2».

    ОСОБА_1 свою вину в вчиненому правопорушенні визнав повністю, пояснив, що він ні усно, ні письмово не повідомляв Чортківську міську раду, а саме сесію Чортківської міської Ради про конфлікт інтересів при розгляді питання про виділення земельної ділянки його дружині ОСОБА_2, оскільки не знав про таку норму Закону.

    Вислухавши особу, яка притягається до адміністративної відповідальності, ОСОБА_1, думку прокурора Маржана Р.В., дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що в діях ОСОБА_1 наявні ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 14 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», відповідальність за яке передбачена ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

    Судом встановлено, що ОСОБА_1 є депутатом Чортківської міської ради та головою комісії з питань економіки, підприємницької діяльності, залучення інвестицій, що вбачається із характеристики, виданої Чортківським міським головою Вербіцьким М.В. 21 липня 2014 року .

    З протоколу засідання земельної комісії Чортківської міської ради від 15 жовтня 2013 року, вбачається, що на засіданні комісії погоджено виділення земельної ділянки його дружині ОСОБА_2, і таке рішення підписано головою комісії – Зазуляком А.І.

    Згідно рішення Чортківської міської ради № 407 від 25 жовтня 2013 року затверджено проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ОСОБА_2 по АДРЕСА_2, загальною площею 1 000 кв.м. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за рахунок земель Чортківської міської Ради.

    З копії актового запису про одруження № 174 від 10 листопада 1998 року вбачається, що ОСОБА_1 та ОСОБА_2 перебувають в шлюбі.

    Довідкою комунального підприємства “Чортків дім” № 4841 від 17 липня 2014 року підтверджується, що ОСОБА_1 та ОСОБА_2 разом з двома неповнолітніми дочками проживають в АДРЕСА_1.

    Статтею 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено адміністративну відповідальність за неповідомлення особою безпосереднього керівника у випадках, передбачених законом, про наявність конфлікту інтересів. Під конфліктом інтересів слід розуміти суперечність між особистими інтересами особи та її службовими повноваженнями, наявність яких може вплинути на об’єктивність або неупередженість прийняття рішень, а також на вчинення чи не вчинення дій під час виконання наданих їй службових повноважень.

    Відповідно до вимог ст. 1 Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції» під конфліктом інтересів розуміється суперечність між особистими інтересами особи та її службовими повноваженнями, наявність яких може вплинути на об»активність або неупередженість прийняття рішень, а також на вчинення чи не вчинення дій під час виконання наданих їй службових повноважень.

    Відповідно до вимог ст. 14 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» вбачається, що особи, зазначених у пункті 1 та підпунктах «а», «б» пункту 2 частини першої статті 4 цього Закону, зобов’язані: 1) уживати заходів щодо недопущення будь-якої можливості виникнення конфлікту інтересів; 2) невідкладно у письмовій формі повідомляти безпосереднього керівника про наявність конфлікту інтересів.

    За змістом визначення поняття «конфлікт інтересів» містить дві обов»язкові складові: наявність суперечності між особистими інтересами та службовими повноваженнями; можливість впливу такої суперечності на об»активність або неупередженість прийняття рішень, а також на вчинення чи не вчинення дій під час виконання наданих службових повноважень.

    За змістом ст. 172-7 КУпАП особистий інтерес – це користь, вигода, яка стосується (або цікавить) особи, і які вона бажає отримати для себе особисто або близьких родичів.

    ОСОБА_1 відповідно до вимог підпункту “б” п. 1 ст. 4 Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції” як депутат Чортківської міської Ради (місцевої ради), є суб’єктом адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 172-7 вищезазначеного Кодексу.

    Суд вважає, що не повідомивши письмово Чортківську міську раду про наявність конфлікту інтересів при вирішенні питання про надання його дружині земельної ділянки ОСОБА_1 таким чином вчинив адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

    При накладенні адміністративного стягнення відповідно до вимог ст. 33 Кодексу України про адміністративні правопорушення суд враховує характер вчиненого правопорушення, особу порушника, який вперше притягається до адміністративної відповідальності, його позитивну характеристику, тому вважає що відносно ОСОБА_1 слід обрати адміністративне стягнення у вигляді штрафу в мінімальному розмірі.

    З врахуванням наведеного, керуючись Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції» ст. ст. 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суд,–

    П О С Т А Н О В И В:

    ОСОБА_1 визнати винним в скоєнні правопорушення, передбаченого ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення, і накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 10 неоподаткованих мінімумів доходів громадян в сумі 170 (сто сімдесят) гривень в дохід держави.

    Стягнути з ОСОБА_1 36 (тридцять шість) гривень 54 копійки судового збору на рахунок спеціального фонду Державного бюджету України (р/р 31210206700554, код ЄДРПОУ суду 02886663, отримувач коштів Держбюджет Чортківський район 22030001, код отримувача (код за ЄДРПОУ) 37938481, банк отримувача ГУДКУ у Тернопільській області, код банку отримувача (МФО) 838012).

    Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови. Апеляційна скарга або протест прокурора подаються до апеляційного суду Тернопільської області через Чортківський районний суд Тернопільської області.

    Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги або протесту прокурора.

    Суддя (підпис)

    Копія вірна:

    Оригінал постанови знаходиться в матеріалах справи №608/2161/14-п

    Постанова набрала законної сили ” ” ___________________ 2014 року.

    Суддя Л. М. Запорожець

    КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІКИ, ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ЗАЛУЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ

    ГОЛОВА КОМІСІЇ
    Тичковський Ярослав Іванович
    ЧЛЕНИ КОМІСІЇ
    Кізейков Олексій Іванович
    Батрин Василь Павлович
    Гевко Євстахій Володимирович
    Ваврик Олег Володимирович

    Люди не вірти Зазуляка і його бізнес-патнеру Тичковському!Брехуни і злодії!

   • НЕ ТРОЛЬ А ПРОСТО МАРІЯ

    П О С Т А Н О В А

    І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

    16 липня 2014 року Справа № 608/1439/14-п

    Номер провадження3/608/515/2014

    Суддя Чортківського районного суду Тернопільської області Парфенюк В. І. ,

    з участю секретаря Смаглій Л.Р.

    прокурора Маржана Р.В.

    особи, що притягується до адміністративної відповідальності ОСОБА_1,

    розглянувши в відкритому судовому засіданні матеріали адміністративної справи, які надійшли з управління СБ України в Тернопільській області, про притягнення до адміністративної відповідальності

    ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та жителя АДРЕСА_1, українця, громадянина України, освіта вища, одруженого, має на утриманні двох неповнолітніх дітей, приватного підприємця, депутата Чортківської міської ради, голови постійної депутатської комісії при Чортківській міській раді з питань містобудування та земельних відносин, раніше не судимого, ідентифікаційний номер платника податків – НОМЕР_1

    за ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-

    ВСТАНОВИВ:

    ОСОБА_1 являючись з 26 листопада 2010 року депутатом Чортківської міської ради та головою постійної депутатської комісії при Чортківській міській раді з питань містобудування та земельних відносин і відповідно до підпункту “б” п. 1 ч. 1 ст. 4 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» будучи суб’єктом відповідальності за корупційні правопорушення, в період з 15 жовтня 2013 року по 30 квітня 2014 року умисно всупереч п. 1, 2 ч. 1 ст. 14 Закону України «Про засади запобігання і протидію корупції», не вжив заходів щодо недопущення будь-якої можливості виникнення конфлікту інтересів та невідкладно в письмовій формі не повідомив Чортківську міську раду про наявність конфлікту інтересів, а саме: про те, що особисто 15 жовтня 2013 року підписав протокол засідання земельної комісії щодо погодження виділення земельної ділянки по вул. Граничній в м. Чорткові своїй дружині ОСОБА_7.

    На підставі вказаного протоколу було прийнято рішення Чортківської міської ради від 25 жовтня 2013 року № 406 щодо затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачі ОСОБА_7 безкоштовно у власність земельної ділянки загальною площею 1000 кв. м.

    ОСОБА_1 свою вину в вчиненому правопорушенні визнав, пояснив, що він письмово не повідомляв Чортківську міську раду про конфлікт інтересів при розгляді питання про виділення земельної ділянки його дружині ОСОБА_7, хоча на засіданні постійної депутатської комісії при Чортківській міській раді з питань містобудування та земельних відносин та на сесії міської ради про це говорив в усній формі.

    Заслухавши особу, яка притягається до адміністративної відповідальності, думку прокурора, дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що в діях ОСОБА_1 наявні ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 14 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», відповідальність за яке передбачена ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення, з наступних мотивів.

    Судом встановлено, що ОСОБА_1 є депутатом Чортківської міської ради та головою комісії з питань містобудування та земельних відносин, що підтверджується рішенням сесії Чортківської міської ради № 6 від 26 листопада 2010 року.

    З протоколу засідання земельної комісії Чортківської міської ради від 15 жовтня 2013 року, на якій був присутній і ОСОБА_1, вбачається, що на засіданні комісії погоджено виділення земельної ділянки його дружині ОСОБА_1, і таке рішення підписано головою комісії, тобто ОСОБА_1.

    Згідно рішення Чортківської міської ради № 406 від 25 жовтня 2013 року затверджено проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ОСОБА_7 по вул. Граничній в м. Чорткові загальною площею 1 000 кв.м.

    З копії актового запису про одруження № 136 від 15 липня 1995 року вбачається, що ОСОБА_1 та ОСОБА_7 перебувають в шлюбі.

    Довідкою комунального підприємства “Чортків дім” № 3260 від 29 квітня 2014 року підтверджується, що ОСОБА_1 .та ОСОБА_7 разом з дітьми проживають в АДРЕСА_1.

    З повідомлення Чортківської міської ради № 813 від 30 квітня 2014 року вбачається, що на засіданні сесії Чортківської міської ради 31 січня 2014 року Чортківським міським головою було доведено до відома депутатів про можливий вияв конфлікту інтересів між працівниками міської ради ОСОБА_3 і ОСОБА_4, ОСОБА_5 і ОСОБА_6, а саме порушення вимог Закону України “Про засади запобігання та протидії корупції”. З приводу повідомлень про наявність конфлікту інтересів від інших осіб на адресу Чортківської міської ради, виконавчого комітету Чортківської міської ради, депутатів Чортківської міської ради, Чортківського міського голови, секретаря Чортківської міської ради, голів постійних депутатських комісій при Чортківській міській раді та їх членів за період з 1 січня 2013 року по даний час не надходило.

    Статтею 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено адміністративну відповідальність за неповідомлення особою безпосереднього керівника у випадках, передбачених законом, про наявність конфлікту інтересів. У цій статті під конфліктом інтересів слід розуміти суперечність між особистими інтересами особи та її службовими повноваженнями, наявність яких може вплинути на об’єктивність або неупередженість прийняття рішень, а також на вчинення чи невчинення дій під час виконання наданих їй службових повноважень.

    Згідно ст. 14 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» особи, зазначені у пункті 1 та підпунктах “а”, “б” пункту 2 частини першої статті 4 цього Закону, зобов’язані:

    1) уживати заходів щодо недопущення будь-якої можливості виникнення конфлікту інтересів;

    2) невідкладно у письмовій формі повідомляти безпосереднього керівника про наявність конфлікту інтересів.

    ОСОБА_1 відповідно до вимог підпункту “б” п. 1 ст. 4 Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції” як депутат місцевої ради, є суб’єктом адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 172-7 вищезазначеного Кодексу.

    Неповідомивши письмово Чортківську міську раду про наявність конфлікту інтересів при вирішенні питання про надання його дружині земельної ділянки ОСОБА_1 таким

    чином вчинив адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

    При накладенні адміністративного стягнення відповідно до вимог ст. 33 Кодексу України про адміністративні правопорушення суд враховує характер вчиненого правопорушення, особу порушника, який вперше притягається до адміністративної відповідальності, його позитивну характеристику, тому вважає що відносно ОСОБА_1 слід обрати адміністративне стягнення у вигляді штрафу в мінімальному розмірі.

    З врахуванням наведеного, керуючись Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції» ст. ст. 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суд,–

    П О С Т А Н О В И В:

    ОСОБА_1 визнати винним в скоєнні правопорушення, передбаченого ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення, і накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 170 (сто сімдесят) гривень в доход держави.

    Стягнути з ОСОБА_1 36 (тридцять шість) гривень 54 копійки судового збору на рахунок спеціального фонду Державного бюджету України (р/р 31210206700554, код ЄДРПОУ суду 02886663, отримувач коштів Держбюджет Чортківський район 22030001, код отримувача (код за ЄДРПОУ) 37938481, банк отримувача ГУДКУ у Тернопільській області, код банку отримувача (МФО) 838012).

    Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови. Апеляційна скарга або протест прокурора подаються до апеляційного суду Тернопільської області через Чортківський районний суд Тернопільської області.

    Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги або протесту прокурора.
    суддя В І Парфенюк

    КОМІСІЯ З ПИТАНЬ МІСТОБУДУВАННЯ ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

    ГОЛОВА КОМІСІЇ
    Зазуляк Андрій Ігорович
    ЧЛЕНИ КОМІСІЇ
    Мостовик Іван Іванович
    Дзюба Володимир Богданович
    Стухляк Михайло Петрович
    Тимофій Роман Мирославович
    Соколенко Валерій Павлович
    Боровий Олег Олексійович

    А це докази проти Зазуляка! Люди відкрийти очі і гоніть цього піарщика з міста!

   • НЕ ТРОЛЬ А ПРОСТО МАРІЯ

    Шановні прості мешканці Чорткова попробуйте Ви взяти ділянку 10 соточок в Чорткові, не будучи головою земельної комісії чи бюджетної! Вірю що дадуть, десь в районі Ягільниці або років через 20! Зазуляку дай відповідь народу чи не вкрав ти землю в центрі міста (всім старшим людям пригадується цей гарний сквер де відпочивали мами з калясками , малеча , пенсіонери), чи не брав ділнку на жінку (корупційно), чи не брав хабарі за вирішення земельних питань

   • Жителі вул. Шевченка м.Чортків

    Шановний пане корупціонере – Зазуляк! Пані Марія, чітко поставила Вас на місце ! Розказала хто Ви на справді! Публічно Ви відповіді ніякої не дасте,ми вже приходили до Вас в Міську раду де Ви брутально нас облаяли і знову ж таки незаконно приватизували землю під “Континентом”. Працівникам СБУ і прокуратури ось Вам черговий протокол про корупцію на Зазуляка і Тичковсього, Вони не мали права голосувати за ці рішення і тим більше головувати на земельній комісії! 1 до 1 два протоколи про коруцію ! А якщо Ви Андрій такий правильний то заберіть ті жахіття що Ви набудували на нашій прибудинковій землі, звільніть міську рау від власного смороду підіть у відсавку! Віддайте земельні ділянки які нахапали разом із Тичковським учасникам АТО! Перенесіть каналізацію з під мийки з центрального кладовища собі на подвіря (це вже питання до екологів і СЕС про можливість катастрофи і відстанні від мийки до кладовища)! Марія дякуємо Вам за інформацію і дійсно він тепер буде дихати тільки через зад!

   • карабін

    це ч-о зазуляк купив сайт “чортківські новини”, тільки хотів продублювати цю інформацію він мене забанив …. облив брудом волошина. Коли я його опозорив, то він все видалив, але я скопіював дані п….а. На своєму сайті він питає чи воєнком в ато … з воєнкома досить афгану … ти іди добровольцем в ато …ч-о

 7. Сепан Письменний

  Те, що у Волошина хамство рветься на люди, це нікому не секрет. він тупий і ніякий, коли не знає що робити, то і кричить. Але щодо цієї особи, то окрема історія, але як зрозуміти голову земелної комісії після того, як він оглянув дану територію і перший поставив підпис на рішені… А куди йому діватися, робиться це для того, щоб його не зачіпали люди із його земельними оборудками. хочу сказати одне: рано чи пізно за свої вчинки прийдеться відповідати.

 8. Українка

  Нашій раді давно потрібна люстрація. А то забагато корумпованих чиновниців розвелося. Ганьба вам!