З 10 по 18 липня у Василіянському монастирі Різдва Божої Матері в с. Улашківці під проводом Сестер Служебниць НДМ відбувся табір для дітей «Міст Надії».

«Міст Надії» – це українська спільнота для сімей, які опинилися в складній ситуації: економічній, психологічній чи соціальній.
Протягом цілого року сестри супроводжують ці сім’ї, а літом – організовують дозвілля, відпочинок в навчально – оздоровчому таборі.
Метою табору є: відкрити для дітей Божу любов, зробити їх щасливішими через ігри, забави, катихизацію, Святу Літургію.
Цього разу таборували 52 дітей, духовним провідником був о. Михайло Лехновський, ЧСВВ, а також сестри: с. Софронія – відповідальна за табір, с. Герарда, с. Онуфрія, також були і аніматори, водій бр. Херувим, ЧСВВ.
Побут у духовному місці серед чудотворних ікон Божої Матері та Івана Христителя та відвідуванням печерного монастиря і джерела, справили на учасників табору духовну переміну, адже участь у Божественній Літургії, молитва, Святе Причастя, ігри сприяли тільки царюванню доброї атмосфери.
Діти мали змогу також пізнати красу України, а це: водоспад «Джурин» у с. Нирків, «Кришталеві Печери», мальовничі Заліщики.
Отці-василіяни з радістю нас прийняли, із розумінням ставилися до нашого галасу та були відкриті на наші потреби.

Сестри Служебниці

.

001

003

004

005

006