Комісія з присудження премій Міжнародного літературного конкурсу рукописів прози «КРИЛАТИЙ ЛЕВ» оголошує прийом матеріалів на визначення лауреатів 2019 року.

Офіційними партнерами цьогорічного конкурсу є Львівська облдержадміністрація, Львівська міська рада та видавництво «Астролябія».
Ми відчиняємо браму перед усіма охочими (не обмежуючи проживанням в Україні) поборотися за нагороди та спеціальні відзнаки конкурсу, а це – випуск книжок переможців накладом не менше 1000 примірників і не тільки… Вже традиційно Журі визначить і десятку найкращих авторів та найперспективніших молодих талантів, рукописи чи фрагменти яких будуть опубліковані в молодіжних числах часопису «Дзвін».
Попри відсутність вікових рамок, як і минулоріч, конкурс продовжить тенденцію на відкриття нових імен в літературі.
До розгляду приймається видрук рукописів прозових творів українською мовою та переклади українською іншомовних рукописів, без тематичних обмежень, не опублікованих досі окремою книжкою, подані автором чи уповноваженою особою та електронний варіант до 1-го червня поточного року. Коротка інформація про автора та контактні телефони обов’язкові.
Матеріали для участі в конкурсі просимо надсилати за адресою: Конкурс «Крилатий Лев», Львівська організація НСПУ, вулиця Соломії Крушельницької, 17 (2-й поверх), Львів-центр, 79000. Тел.: 067-713-68-74; електронна адреса: dyak.oles@gmail.com
P.S. Більш детальна інформація на сторінці «Літературний конкурс Крилатий Лев» у фейсбуці.

Від організаційної управи – Олесь Дяк