Сьогодні у чортківському районному будинку культури ім.Катерини Рубчакової відбувся фестиваль духовної пісні “Молитва за Україну” серед вокально-хорових колективів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів у двох номінаціях: “Хоровий спів” та “Вокальне мистецтво”, присвячений 25-й річниці незалежності України.

Проводився захід з метою збереження, популяризації і розвитку українського вокально-хорового мистецтва, примноження культурних пісенних традицій християнської культури, естетичного та духовного розвитку молодого покоління, популяризації кращих зразків духовної пісні, виявлення та підтримки талановитих виконавців, підвищення їх художнього та виконавського рівня, розширення кола учасників фестивалю духовної пісні.
Свято розпочалося із виконання Гімну України. Школярі співали, тримаючи руку на серці, зі щирістю, любов’ю та гордістю в очах.
Учасників фестивалю, у якому взяли участь 20 хорових колективів, привітав заступник голови районної державної адміністрації Іван Віват.
«Усе проходить, а музика вічна» – наголосив представник влади, а також побажав усім присутнім успіхів, наснаги та творчих здобутків у єдиній, незалежній, демократичній країні, адже Україна починається з цього, і тільки перемог.
Присутні були захоплені виконавчою майстерністю учнівських хорових колективів та визначили призові місця.
Перше місце у номінації «Хоровий спів», – повідомляє прес-служба Чортківської РДА, – здобули: Милівецька ЗОШ І-ІІ ступенів та Білобожницька ЗОШ І-ІІІ ступенів, друге – Пробіжнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів та третє – Косівська І-ІІІ ступенів та Звиняцька ЗОШ І-ІІІ ступенів.
У номінації “Вокальне мистецтво” перемогу здобули: перше – Заводська ЗОШ І-ІІІ ступенів, друге – Білівська ЗОШ І-ІІІ ступенів та Нагірянська ЗОШ І-ІІ ступенів, третє – Ягільницька ЗОШ І-ІІІ ступенів, Ридодубівська ЗОШ І-ІІ ступенів та Улашківська ЗОШ І-ІІІ ступенів.
На завершення заходу організатори фестивалю переможцям вручили грамоти та висловили слова подяки усім його учасникам і глядачам.

10

12

14

15

17

16 (1)