Вперше в цьому році в Залі літературної слави Львівської письменницької організації відбулася презентація. Троє авторів ознайомили спілчан зі своєю творчістю – з перспективою вступу до лав Національної спілки письменників України.

Галина Іванова, яка позаторік отримала спеціальну відзнаку Літературної премії імені Катерини Мандрик- Куйбіди в номінації «Молода надія» з Херсонщини, яка проживає у Львові в статусі тимчасово переміщеної особи, на відміну від колег, не змогла показати свою поетичну збірку. Перевозити українську книжку через блок-пости окупантів було ризиковано, і весь наклад залишився в окупованій Любимівці. Для колег вона прочитала декілька поезій — як давніших, так і сьогоднішніх.

Доцент Національного університету «Львівська політехніка», дипломант Міжнародного літературного конкурсу рукописів прози «Крилатий Лев» Ігор Гавдьо — в літературі давно. Заочно з ним багато хто знайомий, читали його психологічно-іронічну прозу. Але лишень недавно письменники отримали можливість познайомитися з цим прозаїком наочно. Через власну скромність він не поспішав до літературного товариства. А скромність, як кажуть, — сестра таланту…

Творчість професора, доктора педагогічних наук Григорія Васяновича також давно знають в літературних і наукових колах. В поезіях, байках, літературознавчих дослідженнях та есеях він  висвітлює суспільно-політичні проблеми сучасного суспільства. Також славиться  виконанням   пісень Григорія Сковороди, зокрема «Всякому городу нрав і права».

Письменник Олесь Дяк, як модератор дійства завершив презентацію словами: «Незважаючи на розмаїтість жанрів та різні творчі концепції, сьогоднішніх наших презентантів об’єднує те, що вони – цікаві й обдаровані особистості, яких не соромно рекомендувати до Спілки письменників».

Пресслужба Львівської обласної організації НСПУ