Святіший Отець Франциск, Папа Римський, благословить корони, що будуть почіплені на копію чудотворної ікони Зарваницької Матері Божої під час урочистої Літургії, що відбудеться 15 жовтня на площі святого Петра у Римі, повідомляють в Тернопільсько-Зборівській архиєпархії УГКЦ.

Літургія у Ватикані відбудеться з нагоди канонізації чотирьох мучеників та чотирьох святих, а коронація ікони з Тернопліьщини стане знаком чергового визнання та потвердження її чудодійної сили. Варто відзначити, що коронація самої Зарваницької ікони відбулася рівно 150 років тому, і тоді це дійство звершив Святіший Отець Пій IX.

Зважаючи на цю визначну подію, що відбудеться у Ватикані за кілька днів, Зарваницьку ікону (копію), що вже прославилася чудами, протягом кількох місяців відновлювали у Червонограді. В 1922 році її написав знаний у наших краях митець Петро Холодний. За радянської влади, у часи підпілля УГКЦ, її підпільно зберігали у приватному помешканні с. Зарваниця. За ці роки святиня дуже зруйнувалась. Тож після цьогорічної Всеукраїнської прощі в Зарваниці ікону відреставрували.