Сьогодні в Чортківській РДА відбулося засідання оргкомітету з питань проведення вишколу загонів оборони Чортківського, Борщівського та Заліщицького районів, яке планується провести 7 -8 лютого у Чорткові.

Головним чином, під час зустрічі учасники зібрання обговорили організаційні питання щодо проведення даних заходів. До них входять заняття з воєнно-ідеологічної підготовки, з стройової підготовки, з основ рукопашного бою, з психологічної та медичної підготовки, заняття з вогневої підготовки, проведення практичних стрільб із пневматичної зброї, заняття з пожежної безпеки та дій, в умовах надзвичайних ситуацій, проведення занять по тактиці охорони приміщень, взаємодії органів внутрішніх справ з громадськими формуваннями по охороні важливих об’єктів. Участь в обговоренні даних питань взяли представники міської влади, медицини, освіти, культури, духовенства, силових структур, народного депутата України, громадських організацій та ЗМІ.
Зважаючи на ситуацію в Україні, кожне місто і район має мати такі загони, які в разі небезпеки вміли захистити себе і свої родини від ворога.
Багато хто вважає, що у разі небезпеки їх захистить влада, міліція, військо. І навіть останні події в Криму чи на Донбасі нічому їх не навчили. Тому на місцях створюються загони самооборони, які вчаться, як потрібно діяти в тих чи інших непередбачуваних ситуаціях. Це не просто програма самопідготовки. Це можливість дати організовану відсіч любому ворогові, надійно захистити свою родину, країну. Зброя, військовий вишкіл і потужна організація це те, що найбільше потрібно кожному з нас сьогодні. Тому, взяти участь у проведенні даного вишколу запрошуються усі бажаючі. Початок 7 лютого о 9-ій та завершення 8 лютого о 13.30 год., – повідомляє прес-служба Чортківської РДА.