Бійці колишнього «Беркута» продовжують розгулювати зі зброєю на волі. Уповноважений з контролю над МВС України Арсен Аваков вчора, 25 лютого, підписав наказ № 144 «Про ліквідацію спеціальних підрозділів міліції громадянської безпеки «Беркут».

Однак тільки в останні дні з бази київського «Беркута» втекли понад 30 бійців з бойовою зброєю, і їх не можуть знайти.

За словами Арсена Авакова, силовики злякалися початку слідства і пошуку тих, хто віддавав і виконував злочинні накази під час протистояння з народом, пише uainfo.org.

Зараз базу столичного «Беркута» взяла під контроль  “Афганська сотня Майдану”. Афганці оселилися на базі спецслужбовця, в спортзалі. Вони охоронятимуть казарми та гуртожитки від можливих провокацій, адже бійцям і їх сім’ям нібито погрожують.

«Суд повинен визначити, хто злочинець, хто виконував злочинні накази і хто повинен нести відповідальність», – зазначив командир «афганської сотні» Олег Михнюк.

Крім того, «афганці» проведуть ревізію зброї, що міститься у розпорядженні  “беркутівців” . За їх даними, спецназівці почали залишати межі бази ще місяць тому, після вбивств на вулиці Грушевського. Всього за цей час в самоволку вирушили близько сотні осіб.

Фото: УНІАН