З ініціативи обласної ради сільськогосподарських підприємств та управління агропромислового розвитку РДА минулого тижня було відправлено гуманітарну допомогу нашим військовослужбовцям, які ризикуючи своїм життям воюють на сході країни. Завдяки, перш за все, небайдужим чортківським підприємцям, директору ПАП «Дзвін» Василю Градовому, начальнику управління АПР райдержадміністрації Івану Заболотному було завантажено та відправлено своїм транспортом для потреб українських військовиків одну з вантажівок ємністю 20 тонн: 15 тонн борошна та 5 цукру.

– Загалом, – інформує прес-служба Чортківської РДА, – сільгоспвиробники району надали допомоги в зону АТО у грошовому еквіваленті на суму понад 1 млн. грн., – конкретизує Іван Заболотний. – Це – крім нинішньої допомоги. І в товарній продукції, і спорядженням та обмундируванням, що закуповувалося й замовлялося для наших воїнів, котрі стоять на сторожі суверенітету Української держави на сході, – уточнює. І акцентує: – А нинішня акція допомоги твориться напередодні новорічних та різдвяних свят, які зазвичай пробуджують в наших душах непереборне прагнення робити добро для тих, хто його потребує.
Отож, цілих 20 тонн вантажу вирушило на схід зі Звиняча, з ПАП «Дзвін». І ще 42 з половиною тонни – то збірки практично всіх найкрупніших сільгосппідприємств. Перелік доволі довгий: ПАП «Фортуна» (О.Фрич) – 2 тонни круп, «Довіра» (І.Войцишин) – 3 тонни борошна, «Обрій» (С.Данилишин) – 2 тонни цукру, «Березина» (В.Заболотний) – 2 тонни круп, «Нічлава» (В.Заліщук) – 1 тонна борошна, «Паросток» (Є.Шкабар) – 2 тонни круп, «Захід-Агро» (М.Зарівний) – 1 тонна цукру, ПСП «Ягільниця-В» (В.Вислоцький) – 1,5 тонни цукру, ПП «Агроспектр» (Р.Михальчук) – 1 тонна борошна, ТзОВ «Нива-Біла» (П.Батрин) – 3 тонни борошна, «Серет-Інвест» (П.Чайка) – 1 тонна борошна, ПП Петльований – 1 тонна борошна, ПСАФ «Нічлава» (С.Коціра) – 1 тонна борошна, ТзОВ «Радехівський цукор» (В.Сікорський) – 20 тонн цукру. А ДП «Чортківський комбінат хлібопродуктів» (П.Стефаняк) й заадресував військовикам 1 тонну борошна, і організував доставку продукції від усіх аграріїв до її адресата, в зону АТО.
Тож, як зазначив начальник агропромислового розвитку Іван Заболотний, підприємці району і надалі продовжуватимуть надавати допомогу тим, кому сьогодні потрібні  наші підтримка і розуміння! Вірмо в нашу перемогу та щасливе і мирне майбутнє українського народу!

4 коментарі

 1. юрій

  Дивна людина! Тонна борошна – це всього одна-дві хлібини із кілограма.То скільки ж там? Воювати ще доведеться й доведеться… На жаль.Про що ви говорите?

  • Громадський Альянс Чортківщини

   Так водій буде муку тоннами їсти, а цукром закусувати, щоб живіт не болів

 2. Громадський Альянс Чортківщини

  І навіщо в АТО той цукор та мука в таких кількостях? роздеребанять ще по дорозі. Не те що, Громадський альянс передав потужного джипа, який рятує життя