Спрацювання сигналізації та швидке реагування наряду Державної служби охорони дало змогу взяти неповнолітніх злодіїв «на гарячому». Тепер за скоєну крадіжку юнакам доведеться понести покарання.

Змовившись, двоє товаришів шістнадцяти та сімнадцяти років надумали скоїти крадіжку з продуктового магазину.
До торгового закладу вирішили навідатися вночі. Звечора  чатували неподалік магазину, очікуючи, коли всі люди розійдуться, а потім, розбили вікно та проникли у приміщення. Не знаючи, що крамниця знаходиться під охороною, хлопці не квапились. Процес наповнення сумок краденими продуктами обірвали правоохоронці.
Спрацювання сигналізації та швидке реагування групи затримання Управління Державної служби охорони Тернопільської області дало змогу взяти зловмисників «на гарячому». Непроханих візитерів доправили доЧортківського райвідділу міліції.
Як з’ясувалося, хлопці вже не вперше потрапляють в поле зору правоохоронців – раніше вже були судимими.
Відкрито кримінальне провадження. Підліткам інкримінують частину 3 статті 185 КК України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому). Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від трьох до шести років. Триває досудове розслідування.  Повідомили в  УДСО при УМВС України в Тернопільській області.