Дожити до поважних літ – справа серйозна та благородна. Немає таких ліків, що подовжують життя. Однак є гарний вислів давніх мудреців: «Ми не тому перестаємо любити, що старіємо, а тому старіємо, що перестаємо любити».

І, дійсно, доки людина любить та дбає про своїх батьків, дітей, онуків, правнуків, друзів, тих, хто її оточує – вона живе.
Запорука щасливого життя та довголіття – це спокій та збереження життєствердних сил.
Ще Василь Симоненко зазначав: «Живе той, хто не живе для себе, хто для других виборює життя». Можливо саме любов до ближніх, до Господа, чуйність та милосердя допомогли чортківчанину Андрію Петровичу Гуцулу дожити до таких солідних літ.
Народився ювіляр у селі Переходи Чортківського району, де й мешкав доволі тривалий термін. Пережив трагічні події Першої і Другої Світових війн та пекельні муки полону. Після звільненя працював робочим на колії, а згодом і поштарем.
У гості до ювіляра, у світлий та радісний для нього день, завітав очільник міста Михайло Вербіцький, а також Ігор Грицик, начальник управління соціального захисту населення, сім’ї та праці і Наталія Олійник, начальник територіального центру Чортківської міської ради. Держслужбовці вручили квіти і грошову допомогу, звісно, щиро привітали довгожителя із поважним ювілеєм. Побажали міцного здоров’я та ще довгих років життя на радість дітям, онукам, правнукам та праправнукам.
Відрадно, що Андрій Петрович, незважаючи на те, що сповнилося йому 25 листопада, аж 100 років – почуває себе дуже добре. Жвавий та усміхнений ювіляр надзвичайно радів гостям, активно припрошував до святкового столу та дякував представникам влади, що пошанували його візитом. За словами доньки Ірини Безуб’як, батько ще до недавнього часу щонеділі відвідував Храм Господній, а за час Богослужіння жодного разу не присів. Навіть сьогодні ювіляр самотужки дає собі раду й, на перший погляд, не скажеш, що йому сповнилося аж 100 літ, адже так натхненно довгожитель підспівував гостям із Чортківської міської ради, виконану у його честь композицію «Многая літа».
Приєднуємося до вітань й бажаємо ювіляру ще довгих, щасливих та свідомих років життя.

Ілона ГИКАВЧУК

На фото з донькою Дар’єю Агаповою

One Response