До Чорткова знову прибилася сумна звістка: стало відомо, що 23-річний чортківець Роман Ільяшенко, якого розшукували рідні, близькі та волонтери, поплатився своїм життям у бою під Іловайськом – 30 серпня боєць попав під шалений обстріл російських сепаратистів і з того часу на зв’язок не виходив.

Хлопець служив у 2-му батальйоні 51-ї механізованої бригади артилерійського самохідного дивізіону. Роман Ільяшенко – майстер спорту та чинний володар Кубку України з фрі-файту.
Тіло бійця, цю інформацію ще треба перевірити, до Чорткова мають доправити завтра, чин похорону має відбутися у вівторок.
Кажуть, час вимірюється не лише годинами чи роками. Універсальним мірилом є Пам’ять. Звичайна людська Пам’ять… Є вона – і час не в змозі стерти з лиця ту чи іншу подію, безсилий знищити імена учасників та очевидців сьогоднішньої війни із російськими сепаратистами.
Висловлюємо співчуття родині та друзям покійного.
Нехай земля українському Герою, Роману Ільяшенку з Чорткова, буде небом. Вічна пам’ять! Герої не вмирають! Спочивай з миром!.. Ти назавжди залишишся в наших серцях!

rIsTt80Z7I4

One Response

  1. зазуляк андрій

    Рома справжній герой. Я з ним розмовляв по телефоні 30 серпня.Він вже тоді був поранений і кантужений. Він мав можливість виїхати ,але залишився з своїми бійцями до кінця.Слава Герою!