Танцювальний ансамбль «Юність» Державного навчального закладу «Чортківське вище професійне училище», під керівництвом Ірини Антонівни Гоменюк, звісно за активного сприяння і всебічної підтримки директора училища Олега Валерійовича  Іванілова, став лауреатом І премії, Першого Міжнародного конкурсу-фестивалю мистецтв «Зірка України», який проходив у м. Хмельницькому.

Танцювальний ансамбль нагороджений Дипломом лауреата І премії і кубком, а директор навчального закладу почесною грамотою «За високопрофесійну, плідну діяльність і подвижництво в галузі культури і мистецтва».

Нам, золотопекторалівцям, залишається лише привітати цей танцювальний колектив із високою нагородою і заслуженим визнанням. Прийміть найщиріші вітання з цієї світлої нагоди у вашому житті! Нехай у всіх планах і починаннях вас супроводжують яскравий успіх і творчі перемоги, робота приносить тільки задоволення й щедрі результати, а новий день дарує натхнення, нові відкриття і звершення в ім’я побудови нашого краю та всієї України. Божого вам благословення на повсякчас, на многії і благії літа!