Він прийшов до влади, як справжній гебіст…тихо і загадково. Всі пам’ятають «зречення» від найвищої посади Єльцина, та ніхто не розуміє – чому? Цей «хворобливий маніяк» чітко розумів для чого. Два терміни президентства йому видавались лише стартом. Він знав, що повинен стати «кривавим царем навіки».

Апетит приходить під час їжі – стверджує прислів’я. Замало виявилося «очільнику Кремля» жертв, крові та знищення чеченського Грозного, замало вибухів, замінувань та руїн по інших містах держави. Він провів зміни до Конституції, зламав виборчу прозору демократичну систему Росії, сконструював для себе «бездумну Держдуму» в якій неможливими є дискусії,  залишив «великий» вибір опозиції – тюрму або еміграцію.
Найсумнішим стало те, що весь демократичний світ не відреагував на криваві події всередині нової авторитарної путінської Росії, яка прийшла на зміну єльцинській демократичній, вважаючи це внутрішніми справами окремої країни.
Саме тому, Путін пішов далі у здійсненні основної нікчемної мети свого життя – відновлення насильницькими, перевіреними історією методами Геббельса  – нового Радянського Союзу, нової імперії зла.
Втрата Молдовою Придністров’я, пошматована Грузія, а далі, як кістка в горлі –  Україна. Тут «Кремлівський цар» пішов шляхом поступового поглинання – двічі активно підтримавши на  керівництво нашою державою маріонетку – Януковича та його команду. Ці покидьки були  заздалегідь готові до повної здачі України, аби задовільнити свої матеріальні апетити та захистити накрадені в українців багатства.
Не врахував Путін найголовнішого, того, що він має справу з вільним українським народом, який вибухнув на Київському Майдані Революцією Гідності і переміг Цвітом Небесної Сотні.
Тоді він зірвався з ланцюга. Крим, Схід України, Луганськ, Донецьк…
Демократичний світ, Європа лише обурюються.
Але сьогодні, коли нова невинна Небесна Трьохсотня  відійшла у Вічність, сучасного «фюрера-путіна» повинен рішуче зупинити весь світ, який стоїть на межі третьої світової війни.
Виникають запитання. Чи забула  Німеччина Берлінський мур, чи пам’ятає Старий Світ танки у Будапешті, Празі,  Карибську кризу?
А чи хтось сумніваєтьсяу тому, що еліта польського народу на чолі з президентом Лехом Качинським «випадково» загинула в авіакатастрофі під Смоленськом?
Друзі, сьогодні головне слово за Вами. Іншого вибору не дано.
Тепер лише від Вашої  чіткої позиції, а не від українців, які кладуть голови за  Вашу і нашу свободу, залежить майбутнє Європи.
Нині від того чи тиснутиме Європа і світ руку Путіну, а чи «сидітиме звір в клітці» перед Гаазьким трибуналом є визначальним у наступній перемозі або поразці світової демократії та свободи.
Вирішувати Вам, шановні європейські демократи, чи хочете Ви, щоб на теренах вільної Європи звучало «Хайль Путін», чи ні.
Плекаю велику надію і віру, що матеріальне не візьме гору над людським і «нафтогазовий зашморг» не стане вирішальним чинником для лідерів європейських країн.
Майбутнє наших дітей  та  утвердження демократичних цінностей прав і свобод людей в усьому світі під загрозою!
Будьте  рішучими, як Прем’р-міністр Туреччини Ердоган  та  сенатор США Маккейн.
Чи буде покараний  диктатор Путінза  Небесну Трьохсотню?
Слово за тобою, Європейський Союзе!

Український політик, народний депутат України 4,6,7 скликань, голова Тернопільської обласної держадміністрації 2005-2007 р.р., голова підкомітету з питань інформаційної безпеки Комітету національної оборони і безпеки Верховної Ради України,
 член партіїЇ «За Україну!» ІВАН СТОЙКО