Делегація з вісімнадцяти молодих письменників, менеджерів культури та журналістів побувала у «Літературному турі до Польщі» ― польсько-український культурно-освітній проект. Учасники туру відвідали Люблін, Варшаву та Краків, зустрілися з активістами громадських організацій та культурних інституцій. 

Серед учасників Туру ― Олексій Чупа ― письменник-металург, автор прозових та поетичних книг, що увійшли до довгого списку літературного конкурсу «Книга Року BBC 2014», народився і працював у Макіївці, у зв’язку з війною на Сході України переїхав до Львова. Ната Коваль ― поетка, фотограф, журналіст, молодий літкритик, родом із Рівненщини. Олеся Мамчич ― поетка із Києва, організаторка ряду літературних читань на Євромайдані. Ірина Шувалова ― письменниця із Києва, перекладачка, автор нарисів із літературної критики. Вікторія Амеліна ― цьогоріч успішно дебютувала із романом «Синдром листопада», що торкається теми війни, співчуття та останніх подій в Україні.
25 жовтня о 15:00 у межах Conrad Festival у Кракові, в Cafe Szafe відбулася дискусія та поетичні читання «Writers in the state of war». Учасники: Ірина Шувалова, Ната Коваль, Микита Лунін, Олеся Мамчич та Олексій Чупа. Модерувала акцію – Ірина Вікирчак. Перекладала – Юлія Починок.

Автор світлин – Ольга Гончар.

hzE8Z4897wc

AJopQmRn6fE

somNDrmZEFY

TVxHkhBNUrk