Голова обласної організації Народного Руху України, приватний підприємець Анатолій Вихрущ буде довіреною особою Петра Порошенка у виборчому окрузі з центром в місті Тернопіль. Про це йдеться у відповідній постанові ЦВК.

Цікаво, що партійний керівник Вихруща – Василь Куйбіда – також балотується у президенти. І висунула його кандидатом на першу посаду в державі саме Тернопільська рухівська організація. Очевидно, що тут йдеться про те, що колишній міністр уряду Тимошенко є так званим технічним кандидатом Порошенка. Підтвердженням цього припущення є те, що штаб Порошенка базується у приміщенні НРУ на Сагайдачного.
У 166 виборчому окрузі з центром у Збаражі Порошенка буде представляти працівник Кременецького гуманітарно-педагогічного інституту Ірина Скакальська.
Письменниця з Тернополя Леся Романчук буде представляти фаворита президентських перегонів у 167 виборчому окрузі з центром у місті Зборів.
У 168 виборчому окрузі з центром у Теребовлі довіреною особою Порошенка став місцевий політичний “фігаро”, депутат облради Степан Барна. За даними ЦВК Барна зараз працює в ПП “Оригінал-Захист”.
У 169 виборчому окрузі з центром у Чорткові Порошенка представлятиме директор селянської спілки з села Ягільниця Чортківського району Василь Вислоцький.

http://zz.te.ua/

 

Ірина Скакальська.

Ірина Скакальська.

Степан Барна.

Степан Барна.

Леся Романчук.

Леся Романчук.

Василь Вислоцький.

Василь Вислоцький.