Диригентом тих процесів, які відбуваються в Україні останнім часом є лише одна людина – Путін – вважає народний депутат Іван Стойко. Він стверджує, що «Кремлівському царку» втратити тотальний контроль над Києвом аж ніяк не хочеться.

«Останні чотири роки у нас не було президента Януковича, у нас був президент  Путін  – каже  Іван Стойко. Саме він проводив кадрову політику не лише  в усіх державних органах влади, але й у силових структурах країни, та як це звучить не парадоксально, але йому була підконтрольною Служба Безпеки нашої держави.
Процес перерізання пуповини з Україною – для людини з непомірними імперськими апетитами є неприйнятним. Тому псевдореферендум на Донбасі та усі диверсійні дії Росії на території України можна розцінювати не інакше як «політичні конвульсії» Путіна  та засіб дестабілізації політичної ситуації у нашій державі насамперед для того, щоб зірвати президентські вибори 25 травня. Розуміємо, що Кремль готує   інші   провокаційні дії на українській землі.  Це може бути викрадення кандидатів у Президенти, диверсанти на виборчих дільницях і таке інше.
Та хочу зауважити – президентські вибори відбудуться в будь якому випадку. Для цього повинні ефективно  і на випередження працювати усі правоохоронні органи та бути максимально пильними виборці України, тобто кожен з нас.
Сьогодні на сторожі нашої територіальної цілісності та суверенітету стоять Національна Гвардія, українські правоохоронці та усі  патріоти нашої держави. Україну у її справедливих прагненнях підтримують демократичні країни світу. Над нами несуть небесну варту хлопці з Вічної Сотні, та ті герої, які століттями виборювали незалежність України.
Переконаний – у нас все вийде. З Богом у серці збережемо і укріпимо незалежність нашої держави та відродимо, так як того бажав і у це вірив Великий Шевченко – «добру славу – славу  України»!