В районному будинку культури ім. Катерини Рубчакової 8 лютого відбулась організована зустріч громадськості з народним депутатом Олегом Барною. Ініціаторами зустрічі стали депутат обласної ради Любомир Білик, голова районної адміністрації Михайло Сташків та міський голова Володимир Шматько.

Питання пільгових перевезень населення, якісного водопостачання, освітлення й будівництва стратегічних будівель – не єдині, що стали головними  на порядку зустрічі, котре громадськість офірувала «вирішити». Щільно наповнений зал у чотирьохгодинному форматі намагався нагадати усім депутатам, а особливу нардепу Олегу Барні, що розвиток Чорткова й цілого району є одним із перших на часі. Та не завжди те малося, що гадалося! На конкретні питання-прохання шанобливим депутатам очі закривати не хотілось, але й про чвари міжусобні говорити не забувалось. І коли мова йшла про імовірне несвоєчасне реконструювання шкірно-венерологічного диспансеру в райцентрі, й необміркований розподіл коштів на будівництво доріг – компетентності у представників діючої влади годі було й шукати! Спільними зусиллями вирішено про своєчасне подання запитів від громадян для штурму і наведення порядку на Чортківщині і поза її межами. В якісній результативності  запевнив вже  голова міста Володимир Шматько, зазначивши, що «все буде добре, але не одразу». Для міськголови випала нагода поділитися напрацюваннями 100-денного головування. Якими вони були, судитиме кожен з жителів міста не зараз, а пізніше, коли розмірковуватиме над кандидатурою нового голови міста.

Курйозним, мабуть, одначе правдивим, виявилось позаслівне  перейменування міщанами районної газети на нову й  актуальнішу назву –  «Крик народу». Отак, помилково, а як правдиво сказано про цьогочасся!

Надія Сасанчин

IMG_2299