Тетяна Мирка – 21-річна дівчина, в якої нещодавно діагностували пухлину мозку. Нині тернополянка потребує термінової операції та коштів на забезпечення в післяопераційний період.

Родина Тетяни, як йдеться у повідомленні у групі «Від Тернополя до Тернополя» в мережі «вКонтакти», не має змоги самостійно оплатити лікування дівчини. Тож люди просять допомоги у небайдужих до чужого горя. Загалом сума, необхідна Тетяні Мирці, становить 100 тисяч гривень.

– Наша Тетянка працює медсестрою в обласній лікарні, – розповідає мама дівчини – Надія Палац. – Пригадую, 28 листопада вона, як і зазвичай, прийшла на роботу. Але тоді працювати не змогла. Доньку дуже нудило, у неї затерпали рука і нога. А пізніше вона просто впала…

Оскільки дівчина працює в лікарні, їй там відразу надали необхідну допомогу. Згодом Тетяна пройшла повне медичне обстеження, здала аналізи. Під час томографічного обстеження медики виявили пухлину. У медичній карточці записали: “внутрішньомозкове об’ємне утворення правої тім’яної ділянки”. Наразі Тетяна з мамою – у Києві. Без сторонньої допомоги дівчина навіть кількох метрів пройти не може. Оперативного втручання вона потребує негайно, наголошує мати.

Довідково. Благодійники можуть переказати кошти на картку матері – Палац Надії Людвігівни у “ПриватБанку” №5167987208209359.

7 ДНІВ