Вийшов другий епізод авторського шоу «Дім звукозапису». Нові гості Тіни Кароль — Ната Жижченко та Євген Філатов із гурту ONUKA.

Щоб першими дізнаватися новини музики та культури, підписуйтесь на наш Telegram та Instagram.

Концепція шоу в тому, що Тіна Кароль запрошує українських виконавців, аби створити унікальний музичний перформанс і разом дослідити історію обраної композиції. Цього разу для переспіву обрали «День і ніч» співачки Росави. Дивіться повний випуск.

«Коли Тіна запросила мене у свій проєкт, мені на думку одразу спала пісня Росави “День і ніч”. Пісня з’явилася, коли я була в десятому класі школи, 2001 рік. Це період мого найбільшого максималізму. По телевізору — реально жахлива, російськомовна, жлобська музика, яку я просто ненавиділа. Звісно, у свої шістнадцять років, коли я бачу Росаву по телебаченню, це мене просто вражає», — обґрунтувала свій вибір фронтвумен гурту, Ната Жижченко

Для запису пісні «День і ніч» був запрошений увесь склад оркестру Будинку звукозапису Українського радіо, де проходять знімання самого шоу, та жіночий хор. До шоу також увійшли інтервʼю автора пісні — Ділі з гурту «ТНМК», та самої Росави.

Шоу знімають у Будинку звукозапису в Києві. За форматом запрошені герої повинні заспівати обрану пісню наживо з першого дубля, яка згодом буде опублікована на цифрових платформах. За словами Тіни Кароль, інтерв’юерки та музичної продюсерки проєкту, його основна мета — поповнювати музичний каталог України та давати нове життя пісням, які несправедливо забуті.

ONUKA стала новим героєм другого епізоду авторського проєкту Тіни Кароль «Дім звукозапису» на YouTube.