Різдво вважають святом сім’ї, його традиційно святкують у родинному колі. Можна сказати, що період приготування до Різдва – це Богом благословенний час для того, щоб забути старі образи, перепросити тих, кого ми могли образити, подякувати тим, хто зробив нам добро чи просто був поруч з нами протягом цього року. Адже саме у ці дні сам Христос дав нам силу розуму, яка дає можливість по-особливому оцінити свої вчинки та задуматися над змістом життя. Це надзвичайно важливо, особливо сьогодні, коли світ переживає різноманітні природні та політичні катаклізми.

Саме віра у Господа нашого Ісуса Христа допомагає нам пережити ці виклики сучасності, назавжди відкинути внутрішні суперечки і міжконфесійне непорозуміння, які виникали раніше, а інколи мають місце і тепер між релігійними громадами православних,  греко-католиків та інших віросповідань, що загалом негативно впливає на розвиток ситуації в даному населеному пункті, храмі, між  віруючими, тощо. Прикро розуміти, що в більшості випадків саме священнослужителі та активісти релігійних громад замість того, щоб мирно розв’язати конфліктну ситуацію між прихожанами, навпаки займають не поступливі позиції щодо шляхів її врегулювання та своїми вчинками самі створюють передумови до загострення існуючих протиріч, що в свою чергу суперечить нормам християнської моралі чим власне дискредитують в суспільстві авторитет церкви

Однак, велика любов, яка сходить у ці дні на весь християнський люд, єднає нас у вірі, своїх вчинках і помислах. Тож зустріньмо Різдвяні свята у мирі і єднанні, подаймо один одному руку дружби і взаємодопомоги, єднаймось у великій християнській родині, де панує вічна любов і злагода. Нехай незгасима свіча, яку запалив у грудях кожного християнина сам Ісус, додає нам великих духовних сил і наснаги творити добро. Нехай свята коляда єднає наші серця, гуртує нас за святковим столом, а святкові дні принесуть нам радість та Божу ласку.

 Христос народився ! Славімо Його !

     Тетяна Жулинська