Традиційно склалось, що цикл Новорічних та Різдвяних свят розпочинається святкуванням Дня св. Миколая. Найбільш очікуваним та значимим це свято є для дітей, адже вони вірять у чудотворну силу Святого Миколая і чекають від нього подарунків і здійснення своїх мрій.

Щороку приходить Миколай у кожну господу з миром і дарунками. Для малечі стає чарівною казкою, коли він невидимо з’являється вночі і кладе під подушку такі бажані гостинці. Виростають діти – і добра казка зникає, а Миколай залишається.
Cеред численних добрих справ, якими займається колектив Чортківського державного медичного коледжу, є турбота про студентів із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (39 осіб), студентів, чиї батьки перебувають чи загинули у зоні проведення АТО (23 особи).
Наслідуючи милосердя та доброчинність святого Миколая, дирекція коледжу не залишила без подарунків на свято цих студентів, які найбільше потребують батьківського плеча та материнської ласки .
Сльози на очах дітей говорили більше, ніж усі слова.
Боже слово від протосинкела Бучацької єпархії УГКЦ о. Володимира Заболотного та митрофорного протоієрея декана Української православної церкви Святої Покрови отця Михайла Левковича дали змогу відчути кожному, що все-таки у світі людському домінує Господь і добро, який через щире серце і турботливі руки керівництва коледжу, передав подарунки із солодощами та комплекти навчальної літератури студентам.
На завершення зустрічі директор коледжу Заслужений лікар України, канд. мед. наук Любомир Білик побажав усім, аби тієї миті, коли над нашою великою Україною зійде Різдвяна зірка, воскресли у душах наших усе найкраще на землі – непохитна віра, щира відданість, вічна любов та мир.
Директор коледжу наголосив, що День Святого Миколая – це своєрідний символ людської надії і віри у щасливе майбутнє, адже саме у цей день, на Миколая, здійснюються дитячі мрії.

image2

image1