Хореографічна студія “Реверанс”, що з Іванофранківської області, виступила перед глядачами  німецького мста Гайльбронн.

Колектив втілив у життя цікаву ініціативу – щойно здійснив творче турне Францією і Німеччиною. Це не перша поїздка за кордон творчого колективу з селища Долина. Мета – допомога ЗСУ.

Виступаючи минулого місяця у містечках Польщі,  вдалося зібрати 30 тисяч гривень, за які військові купили та розмістили на “нульовій позиції” сучасний прилад нічного бачення. Цей прилад є життєво важливим для відбиття нічних набігів російських загарбників і допоможе зберегти життя наших хлопців!

У Франції та Німеччині відбулося понад 10 концертів. Мистецький колектив дарував своїм шанувальникам іскрометні запальні танці та душевні українські пісні.

Дружній колектив в кліп ока створює приязний клімат, змушує присутніх не лише плескати, а й притопувати, підспівувати, одночасно виконуючи функцію мистецького дипломатичного посла. Бо однаково захопливо сприймають концерт німці, сирійці, українці,  китайці.

Не вперше у своїй журналістській та письменницькій практиці зустрічаю таку щирість відвертість яку подарували організатори концерту сестра греко-католицької церкви Соломія та хореограф Анастасія Лопух. 

Про важливу мистецьку та дипломатичну місію під час війни в Україні, яку розв’язала росія на нашій землі, та суттєву допомогу ЗСУ, говорила  від імені української громади Гайльбронну вітаючи артистів з бойківського краю

Віра Марущак, Голова МОО НСПУ, член  товариства «Україна-Світ».