Цими днями відбувся щорічний традиційний звіт колективів художньої самодіяльності державного навчального закладу «Чортківське вище професійне училище». Цьогоріч він проходив під гаслом «Герої не вмирають!».

Свої таланти демонстрували учасники хорового колективу “Юний цвіт” і вокального ансамблю “Орхідея” (керівник Ірина Шевчук), ансамблю танцю “Юність” (керівник Ірина Гоменюк), підготовча група театру “Нічлава” (керівник Яків Лозюк), солісти Вікторія Штуник, Світлана Угриняк, Тетяна Букалюк, Наталія Атаманчук, Оксана Кулик, Ірина Гачківська, керівник малих співочих форм Марія Базилюк, читці Тетяна Бамбурак, Олена Нішанова та ін. Ведучі заходу Наталія Денега та Яків Лозюк показали свої неабиякі оранізаторські здібності.
Цей творчий звіт, переконуємось вкотре, у Чортківському ВПУ – це особливий і відповідальний захід, до якого з великим натхненням і любов’ю підготувалися викладачі та їхні вихованці. Чисельній аудиторії і журі, до складу якого входили методисти НМЦ ПТО в Тернопільській області Михайло Крищук, Степан Мацек, Ігор Козловський, директор ДНЗ «Чортківське ВПУ» Олег Іванілов, заступник директора з НВЧ цього навчального закладу Андрій Бондя, заступник директора з НВР «Чортківського ВПУ», депутат районної ради Михайло Дячок, було запропоновано неперевершене дійство, на якому представлено усе різнобарв’я студентської творчості. До участі у концерті були залучені найкращі студентські колективи, які презентували творчі досягнення у різних видах мистецтва. Талановиті студенти презентували колоритні твори різних стилів та жанрів.
Концерт емоційно схвилював щирі серця шанувальників мистецтва, його учасники продемонстрували прекрасне володіння музичними інструментами та подарували естетичну насолоду всім присутнім.
Гарний настрій подарувала глядачам талановита училищна юнь, яка експонувала виставку художніх робіт та технічну творчость студентів. Всі присутні мали можливість наблизитись і доторкнутись до краси та отримали насолоду від зустрічі з прекрасними мистецькими образами.
Кожному слухачу була надана можливість поринути у світ гармонії і краси та подаровану макросферу незабутніх мистецьких вражень.

Изображение 007

Изображение 021

Изображение 031

Изображение 036

Изображение 041

Изображение 057

Изображение 058

Изображение 062

Изображение 067

Изображение 070

Изображение 073

Изображение 085

Изображение 095

Изображение 096

Изображение 098

Изображение 109

Изображение 130

Изображение 137

Изображение 076

Изображение 201

Изображение 204

Изображение 219

Изображение 233

Изображение 248

Изображение 265

Изображение 279

Изображение 305

Изображение 314

Изображение 329

Изображение 342

Изображение 373

Изображение 381

Изображение 386

Щоб подивитись відео про звіт колективів художньої самодіяльності державного навчального закладу «Чортківське вище професійне училище» клікніть на це посилання: