Шановні жителі міста Чорткова та району! В Україні, незважаючи на перемир’я, ситуація залишається напруженою та тривожною. Щодня надходять повідомлення про обстріли терористами бойових позицій наших військ. Бандити, підтримувані найманцями з Московії та кремлівським диктатором, не можуть змиритися на досягнутому та прагнуть більших завоювань. Відповідно, ми маємо бути готові у будь-яку мить дати нищівну відповідь агресорам, образно кажучи, завше тримати порох сухим.

Східні рубежі країни перебувають під надійним захистом наших воїнів, які вже набули практики ведення бойових дій. Проте, цих мужніх чоловіків, змучених війною, відірваних від рідних та сімей треба обов’язково замінити, дати їм можливість відпочити. І хоч вони у більшості випадків знов повертаються на передову, відпочинок їм тепер вкрай потрібний, і ми маємо це розуміти. З метою ротації військовослужбовців та збільшення чисельності армії оголошено четверту хвилю мобілізації та поновлено призов на строкову військову службу. Окрім цього, це вимушені кроки пов’язані із загрозою втрати Україною суверенітету та незалежності. І ми теж це маємо добре усвідомити.
З прикрістю змушений констатувати, що усвідомлення стати на захист України покинуло багатьох наших краян. Значна кількість молодих та здорових чоловіків, користуючись ліберальністю вітчизняного законодавства, просто ухилилася від свого обов’язку та переховується від мобілізації. Такі вчинки, більш ніж ганебні. Це запросто можна кваліфікувати як зрада Батьківщини, зрада українському народу, зрада односельцям… А як по-іншому? Чому один сільський хлопчина має воювати за десятьох своїх земляків-«уклоністів», які не лише його зрадили, а й тишком-нишком ще й насміхаються з воїна-героя, оборонця рідної землі? Зрада, цинізм та байдужість з приводу захисту Вітчизни мають стати предметом осуду громадськості, якщо, певна річ, громадськість підтримує патріотичні начала.
Мені раніше навіть на гадку ніколи не спало, що на патріотичній Чортківщині є так багато «вишиватників». В груди б’ємося, на майданах виступаємо, пам’ятники відкриваємо…, а як до важливого діла – то в кущі. Тепер я зовсім не здивуюся, коли, борони Господи, Росія обрушиться на Україну, хоч цього ніколи не станеться, чортківські колабораціоністи можуть вирушити на передмістя зустрічати з хлібом-сіллю москалів. Заздалегідь мушу попередити, що теперішні москалі не поступаються, а може й перевершують своєю жорстокістю енкаведистів Сталіна та есесівців Гітлера. Вони не пожаліють нікого, облесників та зрадників в тому числі.
Оці колабораціоністи, пофігісти, панікери та інші «патрійоти» якраз і розповсюджують чутки та вигадки, що ми все одно віддамо Путіну цілий Донбас, а може й більше. Тому героїчна оборона Донбасу нашими воїнами, нібито марна трата часу, даремно пролита кров та жертви. Відтак, треба саботувати мобілізацію та підтримувати «уклоністів», як ото їх заохочує Путін, запрошуючи на заробітки до Росії. Переконаний, що такі слова не виходять з уст справжніх українців, а з таких собі хохлів, для яких хай би роги на чолі, лиш би сало на столі.
Ні, і це слід запам’ятати хохлам та ворогам, наші жертви на цій Вітчизняній війні не даремні, і Донбас ми нікому не віддамо! Втрата незначних територій Донецької та Луганської областей, а також Криму – тимчасове явище. Ці землі повернуться у лоно України, і це однозначно. Були, щоправда, помилки, але на війні без помилок не буває як і в буденному житті. Помилки виправляються, винні понесуть покарання. Схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих та щиро співчуваємо їхнім рідним. Вшановуємо живих героїв війни. Також важливим є те, що ворог зламав зуби у пориві здолати оборону українських військ та в подальшому сім разів подумає перед тим, як знову лізти на вірну загибель. Наші воїни продемонстрували чудеса майстерності, відваги та героїзму, покривши себе невмирущою славою.
Нам потрібно готуватися до оборони, готуватися прискіпливо та наполегливо, нарощуючи міць армії, навчати армійські кадри, покращувати дисципліну та виправку. Підготовка до оборони, це не залякування, а крайня необхідність сьогодення, поки ми маємо підступного та жорстокого ворога. Мобілізація – це один з видів обороноздатності країни, і ми в жодному випадку не маємо це ігнорувати, якщо, звичайно, не хочемо з хлібом-сіллю зустрічати розгнузданих москалів.
Проводжати до війська важко, а на війну тим паче. Розумію та поділяю тривогу батьків, дружин, дітей та рідні. Мені теж не просто відправляти людей до війська, знаючи імовірність їх подальшої служби десь у Пісках чи під Маріуполем. А повідомляти рідним про загибель сина, чоловіка, батька…? Це ще у стократ гірше. Вихід є? Не має. Змушують обставини, служба, обов’язок. Хочу щоби цей обов’язок був прищеплений до всіх нас – священний обов’язок захищати рідну Україну!

Маю честь, полковник Леонід Підручний, військовий комісар Чортківського ОМВК

5 коментарів

 1. Чортківські новини

  Просто Маріє, а вірніше інша особа, що має звичку підписуватися кожен раз по різному, як типічний троль. По вашому лексікону цілком зрозуміло, що Ви недалека та не особливо розумово розвинута особа, яка працює під чутким керівництвом одіозної очільниці, яку так хвалять в коментарях та в статтях. Ви або наводіть факти, яких у Вас немає або мовчіть. Дивно, що такий шановний модератор як Володимир Погорецьки пропускає от таку, як Ви виразилася “пургу” в Коментарях. Але Все так не буде…

  • ПРОСТО МАРІЯ

   чортківським новинам ну ви боретесь за правду і не важливо хто я … які журналісти у вас мінялись в газеті …ніколи у вас не було журналістів на відміну від пана Погорецького і в ного в пекторалі чітко написанепрізвище редактора….так що не брешіть… я навела факти…і мовчати не буду…а журналістів у нас дійсно мало є писаки і копірки…дійсно все так не буде і за брехню вам прийдеться відповідати.. ви без прізвища і я без прізвища ..ми в рівних умовах.. так що лякати мене не потрібно я жінка бойова можу хлопакам які не були в армійці накостиляти

   • Чортківські новини

    Успіхів Пане Маріє. Однак спочатку витяніть колоду зі свого ока, а тоді вже шукайте пісчинку в оці ближнього, як говорять на проповіді у церкві. А лякати Вас нікому і непотрібно. Ви як той пес, що бігаєте за машинами та гавкаєте(по народному брешете) бо більше на ніщо не спроможні. Як любить говорити наш куратор, що служить в зоні АТО- “собаки гавкають, а караван іде”

 2. ПРОСТО МАРІЯ

  З початку заснування та досіль, незважаючи на матеріальну скруту та часту зміну наших журналістів, Чортківські новини завжди старалися виносити на широкий загал правдиву та почасти неприємну для деяких осіб інформацію. Це абзац з новин чортківських інтернет видання… в мене запитаняя прохання хто з журналістів працював в цій бульварній газетці ..відповідь НІХТО!!!!! метод роботи чортківських новин тупе копіювання новин із інших сайтів або тупа пурга на окремих представників влади