Вчора, 6 вересня, голова Тернопільської ОДА Степан Барна спільно із головою Чортківської РДА Михайлом Сташківим вручив нагрудні знаки «Учасник АТО» 34-ом героям Чортківщини, які брали участь в АТО у східних областях країни та гідно виконували свій конституційний обов’язок, відстоюючи територіальну цілісність і незалежність рідної держави.

Урочистості відбулися біля Катедрального собору Верховних апостолів Петра і Павла, опісля недільної Святої Літургії, за участі заступника голови райдержадміністрації Івана Вівата, військового комісара Чортківського об’єднаного міського військового комісаріату Леоніда Підручного, працівників відділу культури, небайдужих жителів району, священнослужителів, представників ЗМІ.
Вітаючи військовослужбовців, які були призвані з Чортківщини на захист цілісності та суверенітету України з поверненням живими із зони АТО, голова ОДА Степан Барна подякував Героям за проявлену мужність та відповідальність у виконанні свого конституційного обов’язку із захисту неньки України. – Тож принагідно, від імені Міністерства оборони та Президента України Петра Порошенка хочу відзначити наших захисників, які виборювали українську землю від ворога та стояли на варті нашого спільного миру, – каже голова облдержадміністрації Степан Барна. – Також висловлюю подяку героям-будівельникам з Чортківського району, які взяти участь у будівництві 17,5 фортефікаційних споруд на кордоні з російським агресором. Ще раз дякую від всієї громади кожному Герою, який захищав і продовжує захищати українську землю. Слава нашим героям! Слава Україні!, – додав Степан Степанович.
Довідково
Нагрудний знак “Учасник АТО” вручається військовослужбовцям та працівникам Збройних сил України, які залучалися й брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення з метою виконання службових (бойових) завдань, та яким надано статус учасника бойових дій. Подібні урочисті заходи щодо вручення відзнак «Учасник АТО» іншим учасникам бойових дій із нашого району відбуватимуться й надалі.

4

9

005