Книжку «Моя революція» Андрія Юркевича («Грізлі»), котрий загинув у зоні АТО восени минулого року, презентували вчора у Чорткові. У Народному домі зібрались представники влади, учасники російсько-української війни, представники культури та освіти, священнослужителі, учнівська молодь, небайдужі громадяни краю.

Андрій Юркевич залишив спогади про Революцію Гідності — ця невелика форматом книжечка, написана великою людиною. Він, нагадаємо, дуже переживав, щоби закінчити оповідь. Зробив це буквально за два тижні до того, як піти на схід добровольцем. Писав уночі. Спочатку не розповідав, навіщо це робить, чому описує. Потім казав: «Мушу встигнути це зробити, інакше мене замучить совість». Він прагнув змін і хотів, щоби люди змінилися. Але доля так розпорядилася, що 5 вересня минулого року неподалік села Велика Гора, що на Луганщині, Андрій загинув.
Розказати про Героя сьогодення прийшли дружина загиблого Христина Юркевич, яка по смерті чоловіка й ініціювала видання даної книги, а також родичі, бойові побратими.
«Я себе відчуваю найщасливішим батьком, бо зумів виховати високо-свідомого сина, яким понад усе горджуся», – такими словами охарактеризував свого сина батько – Михайло Юркевич на презентації книги «Моя революція» у нашому місті.
Читаючи книгу дізнаєшся, які труднощі довелося долати молодим патріотам, з перших уст дізнатися про бої на Інститутські, про те, як під прицілом снайпера рятували поранених побратимів та виносили тіла загиблих. Головним чином, спогади Андрія Юркевича дають нам зрозуміти, що спонукало молодих людей не задумуючись, прямо з Майдану, йти на фронт захищати Батьківщину.
Герої не вмирають! Вічна пам’ять і слава Героям!

vlcsnap-2015-04-20-15h47m45s7