“Шановні депутати Чортківської міської ради! Чортківський міський голова Вербіцький М. В. 2 квітня 2014 року користуючись повноваженнями посадової особи вніс зміни у договір від 1 жовтня 2007 року про оренду земельної ділянки загальною площею 5100 кв. м., що розташована по вул. О.Гончара в м. Чорткові, для будівництва критого ринку…” 

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ ДО ДЕПУТАТІВ ЧОРТКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Шановні депутати Чортківської міської ради! Чортківський міський голова Вербіцький М. В. 2 квітня 2014 року користуючись повноваженнями посадової особи вніс зміни у договір від 1 жовтня 2007 року про оренду земельної ділянки загальною площею 5100 кв. м., що розташована по вул. О.Гончара в м. Чорткові, для будівництва критого ринку, фактично уклав новий договір з ТОВ “Ковчег–БМ” згідно якого орендодавцем і надалі залишається Чортківська міська рада, а орендарем замість ПП Марка В.Й. стає ТОВ “Ковчег–БМ”.
Крім того, міським головою Вербіцьким М. В. був підписаний акт прийому-передачі цієї земельної ділянки від Чортківської міської ради до ТОВ “Ковчег–БМ”.
Такі дії, міський голова Вербіцький М. В. здійснив всупереч законодавству, без розгляду цього питання депутатами Чортківської міської ради та без прийняття відповідного рішення.
Ми, інвестори цього будівництва у кількості біля 40 осіб відповідно до договорів про дольове інвестування із забудовником ПП Марком В. Й. добросовісно виконували всі умови передбачені договорами, в тому числі і здійснили відповідні оплати за торгові місця, вважаємо такі дії незаконним та такі, що ущемляють наші інтереси у подальшому оформлені права власності на торгові місця. Як наслідком незаконних дій Вербіцкого В.М. стало виготовлення права власності на незавершене будівництво даного ринку на сумнівну фірму “Ковчег”. Нам залишається хіба що вірити їм на слова, що вони нам в майбутньому щось повернуть. З чим ми катигорично не згідні, а тому і почали діяти з метою захисту своїх прав і внесиних в будівництво коштів.
З метою направлення відносин в правове русло між забудовником і нами – інвесторами та закінчення довгоочікуваного будівництва зазначеного ринку, а також відповідно до рішення зборів інвесторів цього будівництва ми, зробили перший крок, від одного із інвесторів даного будівництва Волошина В. П. і звернулись в Кабінет Міністрів України, правоохоронні органи та суди України, для прийняття відповідних рішень передбачених законом.
На даний час проводиться перевірка вище зазначених дій та розглядаються відповідні позови у судах.
Шановні депутати Чортківської міської ради, просимо Вас розібратися у законності вище згаданих документів Чортківської міської ради (додаток від 2 квітня 2014 року до договору від 1 жовтня 2007 року про оренду земельної ділянки…, акт прийом-передачі земельної ділянки…) та зробити висновки відповідно до норм депутатської діяльності та депутатської етики, а також не приймати жодного рішення щодо цієї справи без нашого погодження та вирішення цих питань у судах і відповідних висновків правоохоронних органів!

З повагою, жителі м. Чорткова та окремих сіл Чортківського району,
Інвестори будівництва критого ринку в м. Чорткові

3 коментарі

  1. василь

    Даний лист був підготовлений не мною особисто, а одним з інвесторів даного ринку. Пізніше цей лист був зачитаний на зборах інвесторів 3 квітня 2015 року і погоджений ними. Я, на жаль, не зміг бути присутній на цих зборах. Проте мене попросили розповсюдити цей лист в інтернет-виданнях. Що я і зробив. Читачі мають розуміти, що на даний момент шахраї в даній справі (Марко В.Й., Поріцкий А, директор Ковчегу, Вербіцкий В.М.,) використовуючи свої зв’язки, немаючи жодних правових аргументів для виправдання своїх дій намагаються розвернути дану справу в інший бік, приписати політику там, де її нема. Там, де є злочин, і не лише перевищення службових повноважень, але і корупція. На даний момент є інформація, що ці ділки намагаються протягнути через сесію питання оренди землі і узаконити свою шахрайську схему. Тому виникла необхідність в даному листі до депутатів міської ради. Тож виникає питання до чого тут вибори, є підозра на вчинення злочину. Марко навіть вважає що розірвав зі мною інвестиційний договір, не маючи на це жодних підстав і права (діє за принципом нема інвестора, нема прблем), тим самим затягнув справу по розгляді основного позову, а цей час ця компанія використовує для подальшого фальшування документів. Заява про злочин чемно заблокована районним прокурором, намагаємось цей процес розблокувати. З сумом мушу констатувати той факт, що в Чорткові після революції нічого не змінилося, так як і по всій країні.

  2. Макс

    Се аж пахне криміналом. Віткриє справу прокуратура чи замне?