Причина того, що Росія здійснює переділ України, пояснюється тим, що Путін розміняв Януковича на Юлію Тимошенко. Ціна цього розміну – згода Тимошенко на розкол України і передачу енергетичних активів Росії.

Таку думку висловив Віктор Суворов.

Призначення уряду розставило всі крапки над таємницею ночі, коли зник Віктор Янукович. Плани силового розгону Майдану вже на ранок після втечі Януковича розвіялися і на Майдані залишилися тільки бійці самооборони. Внутрішні війська відступили, а за кілька днів преса показувала відео, з якого випливало, що Янукович перед кривавою зачисткою Майдану вже кілька днів збирав речі для виїзду з Межигір’я.

Версій, чому Янукович відступив, декілька. На цьому тлі було оприлюднено інформацію представників спецслужб, які застерегли нових лідерів опозиції про вчинення помилкових кроків. Інакше буде оприлюднена інформація про провокації на Майдані і документи про зв’язки лідерів опозиції з владою.

26 січня Андрій Клюєв у Харкові відвідав Юлію Тимошенко. Зустріч ініціювала саме вона. Пропозиція, яка пролунала для Володимира Путіна, повинна була бути донесена ним Володимиру Володимировичу Путіну. Енергетичні активи і Крим – взамін за нейтралізацію Віктора Януковича, вважає Суворов.

І не важливо, як саме Віктор Янукович покинув Межигір’я. Події після цього нам все відомі.

Дві людини були призначені в уряд Арсенія Яценюка для реалізації обіцянки Тимошенко, яку вона дала Путіну. Це Арсен Аваков та Юрій Продан. Перший уже вчинив дії на розкол країни. Під виглядом розформування спецпідрозділу «Беркут» в Криму розпочато операцію під керівництвом російських спецслужб, яка має на меті встановлення в Криму влади Російської Федерації. Аваковим вже розставлені відповідні керівники окремих обласних управлінь, територія яких входить до спецоперації. Контроль за нейтралізацією контрзаходів відведено Сергію Куніцину, людині Дмитра Фірташа, резиденту «Газпрому» в Україні.

Відповідальним за енергетичний блок угоди є Юрій Продан. Завдання вже поставлене перед його командою. Це – роздержавлення з подальшою приватизацією НАК «Нафтогаз України» і створення сприятливих умов для потрапляння в боргову яму ДП НАЕК “Енергоатом”. Ігор Діденко, Володимир Триколич, Валерій Кальченко і Олег Дубина – це учасники газової війни 2009 року і члени так званої «енергетичної спецгрупи». Завдання мінімум – придбання у власність «Газпромом» вітчизняної ГТС.

Заключна фаза спецоперації повинна бути реалізована до завершення президентської виборчої кампанії.

Окремим працівникам українських спецслужб, говорить Суворов, відомі факти і планований хід подій. Зараз створюються контрзаходи, необхідні для запобігання здачі РФ стратегічних енергетичних активі країни, в тому числі і в інформаційному просторі.

Суворов наводить слова самої Юлії Володимирівни: «Народ все простить, але не пробачить здачу національних інтересів». Знайде і покарає, навіть дітей і близьких.

Те, що даний сценарій може мати місце, було видно відразу, практично з перших хвилин після втечі Януковича. Всі важелі влади в Україні сьогодні опинилися в руках Юлії Тимошенко. Турчинов, Аваков і весь склад Кабміну – це сценарій Тимошенко. Як не дивно, але сьогодні в багатьох навіть районних центрах західної України влада переходить повністю в руки партії «Батьківщина».

А ситуація по Криму і тій же Донецькій області показує, по-перше, повна відсутність впливу центру, по-друге – просто алогічна, божевільна поведінка Путіна. Але якщо це сценарій змови – то все зрозуміло.

Шкода тільки людей, які проливали кров на Майдані за Україну, а сьогодні безпорадно дивляться, як відбувається нахабний і безцеремонний переділ країни при повній бездіяльності органів влади, яка, крім пустих заяв, не робить нічого для недопущення розгортання сценарію громадянської війни, в якій кількість жертв обчислюватиметься вже не десятками і не сотнями …

http://v-n-zb.livejournal.com/