14-річний чортківець Арсен Магега в Харкові на Всеукраїнському конкурсі краси для дітей переміг і отримав титул Міні Містер Модель України-2015. Окрім цього хлопчик вже близько двох років бере участь у всеможливих конкурсах для моделей і отримує запрошення на фотозйомки з країн Європи.

Як розповідає мама хлопчика, Арсен сам зацікавився модельним бізнесом. Для того, щоб закінчити модельну школу він кожного тижня по два рази їздив у Коломию.
– Все почалось з того, що кілька років тому Арен став обличчям мого магазину. Його фото були на календариках і на вивісці. Після цього ми якось були в гостях у Коломиї і нам порадили віддати дитину в школу моделей. Відтак, Арсен три роки підряд їздив з Чорткова у Коломию на заняття, – розповідає Наталія Магега.
За кілька років Арсен взяв участь у багатьох модельних конкурсах де неодноразово ставав призером. Зокрема, минулоріч в Чехії отримав титул Міні Містер Європи.
Зараз Арсен готується до конкурсу “Найстильніший українець”, що відбудеться в Києві та планує підкоряти Туреччину на Всесвітньому конкурсі MISTER WORLD JUNIOR-2015.

NK1V1O9_l_o-685x1024

eqXG5ISOtJM-679x1024

7BjhV_Mrlw-679x1024

y9zUQH-uzxg-679x1024

 “Доба”